Mart 28 2017 5Comments
Klozet Açma Acıbadem

Yayla Su Tesisatçısı

Yayla Su Tesisatçısı

Yayla Su Tesisatçısı
Yayla Su Tesisatçısı

Yayla su tesisatçısı, kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Yayla Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir. Yayla su tesisatı; su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

HİZMETLERİMİZ

Yayla Sıhhi Tesisat; Yayla Sıhhi Tesisatçı

Yayla Tesisat Ustası; 

Yayla Su Tamircisi; Yayla Su Tesisat Tamiri

Yayla Klozet Tamiri; Yayla Klozet Su Kaçırıyor

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Yayla Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür. Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

Uzun süre temizliği yapılmayan lavaboların tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Ansızın oluşan lavabo tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı lavabolarınızı tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

“Yayla Lavabo Açma, Yayla Tıkalı Lavabo Açma, Yayla Lavabo Tıkanıklık Açma, Yayla Lavabo Tıkanıklığı, Yayla Lavabo Aç, Yayla Lavabo Açıcı, Yayla Lavabo Tıkanması, Yayla Tıkalı Lavabo, Yayla Lavabo Açmak, Yayla Lavabo Su Gideri”

Yayla Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

Yayla Tuvalet Açma, Yayla Tıkalı Tuvalet Açma, Yayla Tuvalet Tıkanması, Yayla Tuvalet Açıcı, Yayla Tuvalet Tıkandı

Yayla Tıkalı Klozet Açma, Yayla Klozet Tıkandı, Yayla Klozet Açıcı, Yayla Klozet Tıkanıklığı Açmak, Yayla Klozet Tıkanması, Yayla Klozet Tıkanıklık Açma

Yayla Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızında su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Yayla su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, lavabolar; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapılmadan açılır.

Yayla Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

Yayla Gider Açma, Yayla Mutfak Gideri Açma, Yayla Tıkalı Gider Açma, Yayla Mutfak Lavabo Gideri, Yayla Mutfak Tıkanıklığı Açma

 • Yayla Pimaş Açma, Yayla Pimaş Tıkanıklığı Açma, Yayla Pimaş Aç
 • Yayla Kanal Açma
 • Yayla Tıkanıklık Açma, Yayla Tıkalı Boru Açma
Yayla Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Yayla Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Yayla Lavabo Tıkanıklığı Açma
Yayla Lavabo Tıkanıklığı Açma
Yayla Su Kaçağı

Su kaçağı yaşam alanlarınızda (ev, iş yeri) sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Kuzey tesisat uzman kadrosu ile siz değerli müşterimize 7/24 kaliteli hizmet sunmaktadır..

Bahçelievler Yayla Su Kaçağı Tespiti
Bahçelievler Yayla Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçelievler Yayla Su Kaçağı Bulma
 • Bahçelievler Yayla Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçelievler Yayla Su Kaçağı Var
 • Bahçelievler Yayla Su Kaçağı Tamiri0
 • Bahçelievler Yayla Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Bahçelievler Yayla Cihazla Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçelievler Yayla Kırmadan Su Kaçağı Bulma
 • Bahçelievler Yayla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçelievler Yayla Kirmadan Su Kaçak Tespit
 • Bahçelievler Yayla Kırmadan Su Kaçağı

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

5 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  Istanbul bolgesinin en usta tesisatcisi eve geldi tikanikligi ustaca cozdu ve gitti. Ellerine saglik.

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   teşekkürler geçmiş olsun

   Cevapla
 2. Avatar of kuzeytesisat

  Sahibi olduğumuz Anaokulunda oluşan tuvalet tıkanıklığını gece geç olmasına rağmen ivedilikle gelip temiz ve professionalce sorunu çözümlediler.Teşekkürler

  Cevapla
 3. Avatar of kuzeytesisat

  Evinizdeki eski klozet degistirmek ve su kaçağı için geldiler hızlı ve kaliteli işçilik onerecegim bir firma

  Cevapla
 4. Avatar of kuzeytesisat

  Ist yeni geldim su tesisatci isim oldu kimseyi bulamadim internetten bu arkadasa ulastim hemen gelip yapti allah raazi olsun

  Cevapla

Write a Reply or Comment