Mart 28 2017 5Comments
Klozet Açma Soğanlı

Yayla Su Tesisatçısı

Yayla Su Tesisatçısı

Yayla Su Tesisatçısı
Yayla Su Tesisatçısı

Yayla su tesisatçısı; Yayla Klozet Su Kaçırıyor Ne Yapmalıyım? Klozet Su Kaçırıyor; Damlayan Musluk; Klozet Rezervuar iç Takımı; kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Yayla Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yıllar içinde inşa esnasında kullanılan su tesisatı malzemeleri ömrünü tamamlar ve sorun çıkarmaya başlar. Ansızın oluşan Yayla su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir.

Hizmetlerimiz

#Yayla Tesisat

#Yayla Su Tesisat Tamiri

#Yayla Klozet Tamiri

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Su Tesisatçısı Yayla

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır. Böyle bir durumla karşılaştığınızda su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar komşularınızın da su kullanımını durdurmalısınız.

Yayla en yakın tesisatçı olarak Tıkalı lavabo, klozet ve tuvaletlerinizi tadilat gerektirmeden son teknoloji cihazlarımız ile kullanılır hale getiriyoruz.

#Yayla Pimaş Açma

#Yayla Pimaş Tıkanıklığı Açma

#Yayla Pimaş Aç

#Yayla Kanal Açma

#Yayla Tıkanıklık Açma

#Yayla Tıkalı Boru Açma

Yayla Su Tesisat Ustası

Klozet sifon mekanizmasının arızalanması sonucu; tahliye bölümünden fazla su klozetinizin içine akmaya başlar. Şamandıranın kesmediği tesisattan gelen su, faturanızın yükselmesine ve israfa yol açar. En kısa zamanda mekanizmanın değişmesi gerekir.

Taharet muslukları, su saat vanaları ve klozet sifonları yaşam alanlarımızda sıklıkla sorun çıkartır.

Yayla Su Tesisatçısı Fiyatları

Tuvalet, Lavabo tıkanıklığı ve her türlü tesisat işleri için bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

5 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  Istanbul bolgesinin en usta tesisatcisi eve geldi tikanikligi ustaca cozdu ve gitti. Ellerine saglik.

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   teşekkürler geçmiş olsun

   Cevapla
 2. Avatar of kuzeytesisat

  Sahibi olduğumuz Anaokulunda oluşan tuvalet tıkanıklığını gece geç olmasına rağmen ivedilikle gelip temiz ve professionalce sorunu çözümlediler.Teşekkürler

  Cevapla
 3. Avatar of kuzeytesisat

  Evinizdeki eski klozet degistirmek ve su kaçağı için geldiler hızlı ve kaliteli işçilik onerecegim bir firma

  Cevapla
 4. Avatar of kuzeytesisat

  Ist yeni geldim su tesisatci isim oldu kimseyi bulamadim internetten bu arkadasa ulastim hemen gelip yapti allah raazi olsun

  Cevapla

Write a Reply or Comment