Ekim 10 2019 0Comment
Sultangazi Su Tesisatçısı

Tuvaletçi

Tuvaletçi

Tuvaletçi
Tuvaletçi

Tuvaletçi, kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir. su tesisatı; su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Tuvaletçi Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür. Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

“Lavabo Açma, Tıkalı Lavabo Açma, Lavabo Tıkanıklık Açma, Lavabo Tıkanıklığı, Lavabo Aç, Lavabo Açıcı, Lavabo Tıkanması, Tıkalı Lavabo, Lavabo Açmak, Lavabo Su Gideri”

Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Ansızın oluşan tuvalet tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı tuvaletlerinizi tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

“Tuvalet Açma, Tıkalı Tuvalet Açma, Tuvalet Tıkanması, Tuvalet Açıcı, Tuvalet Tıkandı, Tıkalı Klozet Açma, Klozet Tıkandı, Klozet Tıkanıklığı Açmak, Klozet Tıkanması, Klozet Tıkanıklık Açma”

Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızında su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Tuvaletçi, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, lavabolar; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapılmadan açılır.

Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

Gider Açma, Mutfak Gideri Açma, Tıkalı Gider Açma, Mutfak Lavabo Gideri, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Pimaş Açma, Pimaş Tıkanıklığı Açma, Pimaş Aç, Kanal Açma, Tıkanıklık Açma, Tıkalı Boru Açma

Tuvaletçi
Tuvaletçi

Write a Reply or Comment