Ekim 10 2019 0Comment
Tuvalet Tıkanıklığı Acıbadem

Tuvaletçi

Tuvaletçi

Tuvaletçi

Tuvaletçi
Tuvaletçi

Tuvaletçi, Böyle bir durumla karşılaşıldığında ilk akla gelen tuvalet açıcılardır. Piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Tuvalet açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Islak mendil, tuvalet kokusu, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezine ek hatalı tesisat tuvalet tıkanmasının başlıca sebepleridir. Özellikle eski yapıların gider borularında oluşan asit de pimaş içinde taşlaşma yaratır ve tuvalet tıkanıklığı oluşturur. Oluşan tuvalet tıkanıklığı basit tıkanma ise tuvalete bol sıvı sabun dökülmesi veya tuvalet pompası ile pompalama yapmak fayda sağlayabilir.

Dönemsel kullanılan kimyasal tuvalet açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı tuvalet giderleri için artık çok geçtir tıkanıklık sonrası biriken suda çözünen kimyasal tuvalet açıcılar fayda sağlamamaktadır.

Örneğin; birinci kattaki dairede oturuyor iseniz kullanmadığınız halde tuvalet giderinizden taşma oluyor ise bina ortak kullanım pimaşlarınızın tıkalı olduğu anlaşılır. Komşularınızın kullandığı pis su tıkanıklıktan dolayı logara ulaşamadığından sizin dairenize dönüş yapacaktır. Tuvaletler taşma yaparken aynı zamanda yer süzgeçleri ve banyo giderinden de taşma yapabilir, hepsi ortak gider kanalına bağlı olduğu için herhangi bir tıkanıklıkta hepsi birden taşma yapabilir.

Ansızın oluşan tuvalet tıkanıklığı başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı tuvalet giderlerinizi tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz. Tuvalet Tıkanıklığı çabalarınız sonucu açılmıyorsa ve daha fazla taşma yapıyorsa, bizi aramalısınız, kuzey tesisat İstanbul’ un tüm noktalarına servis sağlamaktadır.

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ortak giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar komşularınızın da su kullanımını durdurmalısınız.

Robotla Kırmadan Tuvalet Açma

Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletlerinizi son teknoloji robot cihazlarımız ile tadilat gerektirmeden kısa süre içinde kullanılır hale getiriyoruz.

Tıkanmış Tuvalet Açma Fiyatları

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları konusunda; bizleri 0535 826 02 09 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Write a Reply or Comment