Nisan 20 2020 0Comment
Tuvalet Tıkanıklığı Bağlarbaşı

Tuvalet Tıkanıklığı Soğanlı

Tuvalet Tıkanıklığı Soğanlı

Tuvalet Tıkanıklığı Soğanlı
Tuvalet Tıkanıklığı Soğanlı

“Tuvalet Tıkanıklığı Soğanlı, Tıkanan Tuvalet Gideri Nasıl Açılır? Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Giderilir? Tuvalet Tıkanması Nasıl Açılır?” gibi sorunla karşı karşıya mısınız? kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Su tesisat projeleri; hangi uç malzemesinin nereye konulacağı, hangi armatürlerin kullanılacağı, boruların nerelerden geçirileceği, çaplarının ne olacağı gibi su tesisatı ile ilgili daha pek çok konuyu kapsar. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. İnşa esnasında kullanılan malzemeler zaman içinde aşınır ve tamirat gerektirir. Su tesisatı tamiratları çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Soğanlı

Islak mendil, tuvalet kokusu, kalitesiz tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi, kadın pedi ve çocuk bezi tuvalet tıkanmasının başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı pimaşlarda oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

Ansızın oluşan tuvalet tıkanıklığı başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Böyle bir durumda ilk akla gelen kimyasal tuvalet açıcılar olsa da pimaş içinde biriken kirli suda çözüneceğinden hedefe ulaşamayacak ve fayda sağlamayacaktır. Tıkalı tuvaletlerinizi tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

Basit tuvalet tıkanmalarında, gidere bol miktarda sıvı sabun döküp, beş dakika bekledikten sonra ardından bol su dökülmesi sorununuzu çözmeye yardımcı olabilir.

Tuvalet tıkanıklığı çabalarınız sonucu açılmıyorsa ve daha fazla taşma yapıyorsa, bizi aramalısınız, Kuzey tesisat İstanbul’ un tüm noktalarına servis sağlamaktadır.

İkinci kattaki dairede oturuyorsanız, üçüncü kattaki komşunuz veya karşı komşunuz tuvaleti kullandığında sizde taşma yapıyor ise; bina ortak kullanım pis su tesisatının tıkalı olduğu anlaşılır. Tuvaletler taşma yaparken, ortak gidere bağlı olduklarından aynı zamanda yer süzgeci ve duş giderlerinden de pis su taşma yapabilir.

Bina logarı tıkalı olduğunda geri taşma yapar. Dönemsel olarak bina logarlarınızı kontrol edip temizletmeniz ileride oluşabilecek tuvalet tıkanmalarının önüne geçecektir.

Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise; tıkanıklık ana giderde olabileceğinden, profesyonel yardım gelene kadar komşularınızın da su kullanımını durdurmalısınız.

Tıkanan Tuvalet Borusu Nasıl Açılır?

Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler artık son teknoloji robot cihazlar ile kırma dökme yapılmadan açılıyor.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Tıkalı tuvalet açma fiyatları konusunda; bizleri 0535 826 02 09 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz

#Tuvalet Tıkanması Soğanlı

#Tuvalet Açıcı Soğanlı

#Tuvalet Tıkandı Soğanlı

#Tıkalı Tuvalet Soğanlı

Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır Soğanlı

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır Soğanlı

Tuvalet Gideri Nasıl Açılır Soğanlı

Tuvalet Nasıl Açılır Soğanlı

Tuvalet Tıkandı Su Gitmiyor Soğanlı

Tuvalet Tıkanıklık Açma Soğanlı

Tıkalı Tuvalet Açma Soğanlı

Write a Reply or Comment