#Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma konusunda uzman kadromuz, son teknoloji cihazlar ile 7/24  hizmet vermekte. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, logar tıkanıklığı gibi sorunlarınızı kırmadan çözüyoruz. İstanbul geneli Avrupa ve Asya yakalarında gezici servis araçları ile günün her saati hizmet vermekteyiz..

Tıkanıklık konusunda profesyonel hizmet için bizi arayın.

Kuzey Tesisat PİS SU PİMAŞ TIKANIKLARI hizmetlerini 7 gün 24 saat sunmaktadır.

Uzman kadromuz ile Tesisat arızalarına acil müdahale ediyoruz.

Kırmadan Tıkanıklık Açma

HER TÜRLÜ TESİSAT SORUNU,

PETEK VE KOMBİ TEMİZLİĞİ İŞLEMLERİ YAPILMAKTADIR. Tıkanıklık açma

Öncelikle wc, boru tıkanması neden olur bunu anlamak gerekir genellikle tuvalete atılan tuvalet kâğıdı ıslak mendil kadın pedi banyo gider borularının tuvaletle aynı boruya bağlı olmasından dolayı banyo giderinden kıl tüy gibi maddelerin gider hattına

Tıkanıklık Açma
Tıkanıklık Açma

dolmasından zamanla oluşan tortu asit tabakalarıyla beraber borunun iç çapı daralır ve daralması sonucu en ufak tuvalet kağıdı ıslak mendil vb maddelerin gidere gitmesi sonucu gider borusu tıkanır ve geri taşma yapar bazende çocukların tuvalete kilot tuvalet kokusu sabun bez vb. maddeleri atarlar ve gider tıkanır bunların yanı sıra zamanında tesisat ustasının yanlış yanı dirsekleri açık dirsek yerine kapalı dirsek döşemesi sonucu suyun giderden yavaş gider ve borunun tıkanması olasılığını oldukça yükseltir

Bu tür boru tıkanıklığını çözmek için Kuzey tesisat olarak yurt dışından bir çok makine robot cihaz kamara getirdik ve M.E.B dan sertifikalı uzman kadromuzla son teknolojik ekipmanlarla wc tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı gibi problemleri biryeri kırmadan dökmeden kesin olarak 100/100 açıyoruz açtıktan sora gidere kamara göndererek tam açıldığından emin olduktan sonra işlemi bitirim siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı veya klozet tıkanıklığı durumunda içine kimyasal atmak pek çöm değildir hatta zararlıdır boruyu delip başınıza iş olabilir böyle durumlarda mahalle tesisatçısını çağırırsanız size şunu söyler kırılıp değişmesi geriyor halbuki bu durum sadece size yüksek maliyet olarak geri yansır ve evde onca tadilat çekilen çile cabası biz profesyonel ekimizle bu işleri spiralli robot makinamızla boruya spiral salarak içeride ıslak mendil, bez, ped ne varsa çekip çıkararak kesin çözüme kırmadan kavuşturuyoruz sizde böyle durumlarda kesinlikle profesyonel yardım almanızı tavsiye ediyoruz. bunun için bizi arayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız 

Bizi instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz

Write a Reply or Comment