Temmuz 11 2019 0Comment
En Yakın Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı Sütlüce

Su Tesisatçısı Sütlüce

Su Tesisatçısı Sütlüce
Su Tesisatçısı Sütlüce

Sütlüce su tesisatçısı, Klozet Su Kaçırıyor Ne Yapmalıyım? Mutfak Lavabosu Tıkandı; Damlayan Musluk; Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Klozet Tıkandı Nasıl Açarım?  Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Sütlüce Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yıllar içinde inşa esnasında kullanılan su tesisat malzemeleri ömrünü tamamlar ve sorun çıkarmaya başlar.  Yaşam alanlarımızda Sütlüce su tesisatı; temiz su tesisatı ve kirli su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı suda ki kireçtir ve su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

Sütlüce Su Tesisatçısı

Kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için gezi araçlarımız ve profesyonel ekibimizle 7/24 hizmet vermekteyiz.

#Sütlüce Sıhhi Tesisat

#Sütlüce Tesisat Ustası

#Sütlüce Su Tamircisi

Sütlüce Su Tesisat Tamiri

Sütlüce Klozet Tamiri

Sütlüce Klozet Su Kaçırıyor

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Sütlüce Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür.

Uzun süre temizliği yapılmayan mutfak lavabolarının tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

“Sütlüce Lavabo Açma, Sütlüce Tıkalı Lavabo Açma, Sütlüce Lavabo Tıkanıklık Açma, Sütlüce Lavabo Tıkanıklığı, Sütlüce Lavabo Aç, Sütlüce Lavabo Açıcı, Sütlüce Lavabo Tıkanması, Sütlüce Tıkalı Lavabo, Sütlüce Lavabo Açmak, Sütlüce Lavabo Su Gideri”

Lavabo Açıcısı Sütlüce

Sütlüce Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Ansızın oluşan klozet, tuvalet tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı tuvaletlerinizi tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

“Sütlüce Tuvalet Açma, Sütlüce Tıkalı Tuvalet Açma, Sütlüce Tuvalet Tıkanması, Sütlüce Tuvalet Açıcı, Sütlüce Tuvalet Tıkandı, Sütlüce Tıkalı Klozet Açma, Sütlüce Klozet Tıkandı, Sütlüce Klozet Açıcı, Sütlüce Klozet Tıkanıklığı Açmak, Sütlüce Klozet Tıkanması, Sütlüce Klozet Tıkanıklık Açma”

Klozet Açıcısı Sütlüce, Tuvalet Açıcısı Sütlüce

Sütlüce Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar yan ve üst komşularınızın da su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Sütlüce su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, klozet, lavabolarınızı; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapmadan açıyoruz.

Sütlüce Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet, Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

“Sütlüce Gider Açma, Sütlüce Mutfak Gideri Açma, Sütlüce Tıkalı Gider Açma, Sütlüce Mutfak Lavabo Gideri, Sütlüce Mutfak Tıkanıklığı Açma, Sütlüce Pimaş Açma, Sütlüce Pimaş Tıkanıklığı Açma, Sütlüce Pimaş Aç, Sütlüce Kanal Açma, Sütlüce Tıkanıklık Açma, Sütlüce Tıkalı Boru Açma”

Gider Açıcısı Sütlüce

Sütlüce Su Kaçağı

Su kaçağı yaşam alanlarınızda (ev, işyeri) sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Su Tesisatında Kaçak Nasıl Bulunur?

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır.

Sütlüce Su Kaçağı Bulma

Sütlüce Su Kaçağı Tespiti

Sütlüce Su Kaçağı Tamiri

Sütlüce Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

Write a Reply or Comment