Temmuz 11 2019 0Comment
En Yakın Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı Sütlüce

Su Tesisatçısı Sütlüce

Su Tesisatçısı Sütlüce
Su Tesisatçısı Sütlüce

Sütlüce su tesisatçısı,  kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Sütlüce Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir. Sütlüce su tesisatı; su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

Sütlüce Su Tesisatçısı

Sütlüce Sıhhi Tesisat

Sütlüce Tesisat Ustası

Sütlüce Su Tamircisi; Sütlüce Su Tesisat Tamiri

Sütlüce Klozet Tamiri; Sütlüce Klozet Su Kaçırıyor

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Sütlüce Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür. 

Uzun süre temizliği yapılmayan lavaboların tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

“Sütlüce Lavabo Açma, Sütlüce Tıkalı Lavabo Açma, Sütlüce Lavabo Tıkanıklık Açma, Sütlüce Lavabo Tıkanıklığı, Sütlüce Lavabo Aç, Sütlüce Lavabo Açıcı, Sütlüce Lavabo Tıkanması, Sütlüce Tıkalı Lavabo, Sütlüce Lavabo Açmak, Sütlüce Lavabo Su Gideri”

Sütlüce Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Ansızın oluşan tuvalet tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı tuvaletlerinizi tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

Sütlüce Tuvalet Açma, Sütlüce Tıkalı Tuvalet Açma, Sütlüce Tuvalet Tıkanması, Sütlüce Tuvalet Açıcı, Sütlüce Tuvalet Tıkandı

Sütlüce Tıkalı Klozet Açma, Sütlüce Klozet Tıkandı, Sütlüce Klozet Açıcı, Sütlüce Klozet Tıkanıklığı Açmak, Sütlüce Klozet Tıkanması, Sütlüce Klozet Tıkanıklık Açma

Sütlüce Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızında su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Sütlüce su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, lavabolar; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapılmadan açılır.

Sütlüce Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

Sütlüce Gider Açma, Sütlüce Mutfak Gideri Açma, Sütlüce Tıkalı Gider Açma, Sütlüce Mutfak Lavabo Gideri, Sütlüce Mutfak Tıkanıklığı Açma

 • Sütlüce Pimaş Açma, Sütlüce Pimaş Tıkanıklığı Açma, Sütlüce Pimaş Aç
 • Sütlüce Kanal Açma
 • Sütlüce Tıkanıklık Açma, Sütlüce Tıkalı Boru Açma
Sütlüce Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Sütlüce Tuvalet Tıkanıklığı Açma

 

 

 

 

 

Sütlüce Su Tesisatçısı
Sütlüce Lavabo Tıkanıklığı Açma

Sütlüce Su Kaçağı

Su kaçağı yaşam alanlarınızda (ev, işyeri) sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Su Tesisatında Kaçak Nasıl Bulunur

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Kuzey tesisat uzman kadrosu ile siz değerli müşterimize 7/24 kaliteli hizmet sunmaktadır.

Sütlüce Su Kaçağı Tespiti
Sütlüce Su Kaçağı Tespiti
 • Sütlüce Su Kaçağı Bulma
 • Sütlüce Su Kaçağı Tespiti
 • Sütlüce Su Kaçağı Var
 • Sütlüce Su Kaçağı Tamiri
 • Sütlüce Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Sütlüce Cihazla Su Kaçağı Tespiti
 • Sütlüce Kırmadan Su Kaçağı Bulma
 • Sütlüce Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Sütlüce Kirmadan Su Kaçak Tespit
 • Sütlüce Kırmadan Su Kaçağı

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

Write a Reply or Comment