Şubat 08 2017 1Comment
Klozet Açma Acıbadem

Şirinevler Su Tesisatçısı

Şirinevler Su Tesisatçısı

Şirinevler Su Tesisatçısı
Şirinevler Su Tesisatçısı

Şirinevler su tesisatçısı, kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Şirinevler Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir. Şirinevler su tesisatı; su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

HİZMETLERİMİZ

Şirinevler Sıhhi Tesisat; 

Şirinevler Tesisat Ustası; 

Şirinevler Su Tamircisi; Şirinevler Su Tesisat Tamiri

Şirinevler Klozet Tamiri; Şirinevler Klozet Su Kaçırıyor

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın


Şirinevler Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür. Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

Uzun süre temizliği yapılmayan lavaboların tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Ansızın oluşan lavabo tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı lavabolarınızı tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

“Şirinevler Lavabo Açma, Şirinevler Tıkalı Lavabo Açma, Şirinevler Lavabo Tıkanıklık Açma, Şirinevler Lavabo Tıkanıklığı, Şirinevler Lavabo Aç, Şirinevler Lavabo Açıcı, Şirinevler Lavabo Tıkanması, Şirinevler Tıkalı Lavabo, Şirinevler Lavabo Açmak, Şirinevler Lavabo Su Gideri”

Şirinevler Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

Şirinevler Tuvalet Açma, Şirinevler Tıkalı Tuvalet Açma, Şirinevler Tuvalet Tıkanması, Şirinevler Tuvalet Açıcı, Şirinevler Tuvalet Tıkandı

Şirinevler Tıkalı Klozet Açma, Şirinevler Klozet Tıkandı, Şirinevler Klozet Açıcı, Şirinevler Klozet Tıkanıklığı Açmak, Şirinevler Klozet Tıkanması, Şirinevler Klozet Tıkanıklık Açma

Şirinevler Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızında su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Şirinevler su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, lavabolar; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapılmadan açılır.

Şirinevler Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

Şirinevler Gider Açma, Şirinevler Mutfak Gideri Açma, Şirinevler Tıkalı Gider Açma, Şirinevler Mutfak Lavabo Gideri, Şirinevler Mutfak Tıkanıklığı Açma

 • Şirinevler Pimaş Açma, Şirinevler Pimaş Tıkanıklığı Açma, Şirinevler Pimaş Aç
 • Şirinevler Kanal Açma
 • Şirinevler Tıkanıklık Açma, Şirinevler Tıkalı Boru Açma
Şirinevler Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Şirinevler Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Şirinevler Lavabo Tıkanıklığı Açma
Şirinevler Lavabo Tıkanıklığı Açma

Şirinevler Su Kaçağı

Su kaçağı yaşam alanlarınızda (ev, işyeri) sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Kuzey tesisat uzman kadrosu ile siz değerli müşterimize 7/24 kaliteli hizmet sunmaktadır.

Şirinevler Su Kaçağı Tespiti
Şirinevler Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçelievler Şirinevler Su Kaçağı Bulma
 • Bahçelievler Şirinevler Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçelievler Şirinevler Su Kaçağı Var
 • Bahçelievler Şirinevler Su Kaçağı Tamiri
 • Bahçelievler Şirinevler Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Bahçelievler Şirinevler Cihazla Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçelievler Şirinevler Kırmadan Su Kaçağı Bulma
 • Bahçelievler Şirinevler Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçelievler Şirinevler Kirmadan Su Kaçak Tespit
 • Bahçelievler Şirinevler Kırmadan Su Kaçağı

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

1 comment

 1. Avatar of kuzeytesisat

  Kısa sürede sorunu çözdüler

  Cevapla

Write a Reply or Comment