Şubat 08 2017 2Comments
Klozet Açma Acıbadem

Sefaköy Su Tesisatçısı

Sefaköy Su Tesisatçısı

Sefaköy Su Tesisatçısı
Sefaköy Su Tesisatçısı

Sefaköy su tesisatçısı, kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Sefaköy Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir. Sefaköy su tesisatı; su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

HİZMETLERİMİZ

Sefaköy Sıhhi Tesisat; 

Sefaköy Tesisat Ustası; 

Sefaköy Su Tamircisi; Sefaköy Su Tesisat Tamiri

Sefaköy Klozet Tamiri; Sefaköy Klozet Su Kaçırıyor

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın


Sefaköy Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür. Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

Uzun süre temizliği yapılmayan lavaboların tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Ansızın oluşan lavabo tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı lavabolarınızı tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

“Sefaköy Lavabo Açma, Sefaköy Tıkalı Lavabo Açma, Sefaköy Lavabo Tıkanıklık Açma, Sefaköy Lavabo Tıkanıklığı, Sefaköy Lavabo Aç, Sefaköy Lavabo Açıcı, Sefaköy Lavabo Tıkanması, Sefaköy Tıkalı Lavabo, Sefaköy Lavabo Açmak, Sefaköy Lavabo Su Gideri”

Sefaköy Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

“Sefaköy Tuvalet Açma, Sefaköy Tıkalı Tuvalet Açma, Sefaköy Tuvalet Tıkanması, Sefaköy Tuvalet Açıcı, Sefaköy Tuvalet Tıkandı, Sefaköy Tıkalı Klozet Açma, Sefaköy Klozet Tıkandı, Sefaköy Klozet Açıcı, Sefaköy Klozet Tıkanıklığı Açmak, Sefaköy Klozet Tıkanması, Sefaköy Klozet Tıkanıklık Açma

Sefaköy Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızında su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Sefaköy su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, lavabolar; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapılmadan açılır.

Sefaköy Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

Sefaköy Gider Açma, Sefaköy Mutfak Gideri Açma, Sefaköy Tıkalı Gider Açma, Sefaköy Mutfak Lavabo Gideri, Sefaköy Mutfak Tıkanıklığı Açma

 • Sefaköy Pimaş Açma, Sefaköy Pimaş Tıkanıklığı Açma, Sefaköy Pimaş Aç
 • Sefaköy Kanal Açma
 • Sefaköy Tıkanıklık Açma, Sefaköy Tıkalı Boru Açma
Sefaköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Sefaköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Sefaköy Lavabo Tıkanıklığı Açma
Sefaköy Lavabo Tıkanıklığı Açma

Sefaköy Su Kaçağı

Su kaçağı yaşam alanlarınızda (ev, işyeri) sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Kuzey tesisat uzman kadrosu ile siz değerli müşterimize 7/24 kaliteli hizmet sunmaktadır…

Küçükçekmece Sefaköy Su Kaçağı Tespiti
Küçükçekmece Sefaköy Su Kaçağı Tespiti
 • Sefaköy Su Kaçağı Bulma
 • Sefaköy Su Kaçağı Tespiti
 • Sefaköy Su Kaçağı Var
 • Küçükçekmece Sefaköy Su Kaçağı Tamiri
 • Küçükçekmece Sefaköy Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Küçükçekmece Sefaköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti
 • Küçükçekmece Sefaköy Kırmadan Su Kaçağı Bulma
 • Küçükçekmece Sefaköy Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Küçükçekmece Sefaköy Kirmadan Su Kaçak Tespit
 • Küçükçekmece Sefaköy Kırmadan Su Kaçağı

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

2 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  Mutfak lavabo muzdarip oluşan tıkanıklığı makine ile açtılar gayet basarililar

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   geçmiş olsun teşekkürler

   Cevapla

Write a Reply or Comment