Şubat 16 2017 2Comments
Sultangazi Su Tesisatçısı

Okmeydanı Su Tesisatçısı

Okmeydanı Su Tesisatçısı

Okmeydanı Su Tesisatçısı
Okmeydanı Su Tesisatçısı

Okmeydanı su tesisatçısı, Klozet Su Kaçırıyor Ne Yapmalıyım? Mutfak Lavabosu Tıkandı; Damlayan Musluk; Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Klozet Tıkandı Nasıl Açarım?  Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Okmeydanı Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yıllar içinde inşa esnasında kullanılan su tesisat malzemeleri ömrünü tamamlar ve sorun çıkarmaya başlar.  Yaşam alanlarımızda Okmeydanı su tesisatı; temiz su tesisatı ve kirli su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı suda ki kireçtir ve su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

Okmeydanı Su Tesisatçısı

Kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için gezici araçlarımız ve profesyonel ekibimizle 7/24 hizmet vermekteyiz.

#Okmeydanı Sıhhi Tesisat

#Okmeydanı Tesisat Ustası

#Okmeydanı Su Tamircisi

#Okmeydanı Su Tesisat Tamiri

#Okmeydanı Klozet Tamiri

#Okmeydanı Klozet Su Kaçırıyor

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Okmeydanı Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür.

Uzun süre temizliği yapılmayan mutfak lavabolarının tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

“Okmeydanı Lavabo Açma, Okmeydanı Tıkalı Lavabo Açma, Okmeydanı Lavabo Tıkanıklık Açma, Okmeydanı Lavabo Tıkanıklığı, Okmeydanı Lavabo Aç, Okmeydanı Lavabo Açıcı, Okmeydanı Lavabo Tıkanması, Okmeydanı Tıkalı Lavabo, Okmeydanı Lavabo Açmak, Okmeydanı Lavabo Su Gideri”

Okmeydanı Lavabo Açıcısı

Okmeydanı Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Ansızın oluşan klozet, tuvalet tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı tuvaletlerinizi tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

“Okmeydanı Tuvalet Açma, Okmeydanı Tıkalı Tuvalet Açma, Okmeydanı Tuvalet Tıkanması, Okmeydanı Tuvalet Açıcı, Okmeydanı Tuvalet Tıkandı, Okmeydanı Tıkalı Klozet Açma, Okmeydanı Klozet Tıkandı, Okmeydanı Klozet Açıcı, Okmeydanı Klozet Tıkanıklığı Açmak, Okmeydanı Klozet Tıkanması, Okmeydanı Klozet Tıkanıklık Açma”

Okmeydanı Klozet Açıcısı

Okmeydanı Tuvalet Açıcısı

Okmeydanı Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar yan ve üst komşularınızında su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Okmeydanı su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, klozet, lavabolarınızı; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapmadan açıyoruz.

Okmeydanı Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet, Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

“Okmeydanı Gider Açma, Okmeydanı Mutfak Gideri Açma, Okmeydanı Tıkalı Gider Açma, Okmeydanı Mutfak Lavabo Gideri, Okmeydanı Mutfak Tıkanıklığı Açma, Okmeydanı Pimaş Açma, Okmeydanı Pimaş Tıkanıklığı Açma, Okmeydanı Pimaş Aç, Okmeydanı Kanal Açma, Okmeydanı Tıkanıklık Açma, Okmeydanı Tıkalı Boru Açma”

Okmeydanı Su Kaçağı

Su kaçağı yaşam alanlarınızda (ev, işyeri) sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Su Tesisatında Kaçak Nasıl Bulunur?

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır.

Okmeydanı Su Kaçağı Bulma

Okmeydanı Su Kaçağı Tespiti

Okmeydanı Su Kaçağı Tamiri

Okmeydanı Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

2 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  Servis ucretiniz nedir

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   ilçe ve iş konusuna göre değişiyor 0535 826 02 09 dan irtibata geçebilirsiniz

   Cevapla

Write a Reply or Comment