Şubat 16 2017 2Comments
Sultangazi Su Tesisatçısı

Okmeydanı Su Tesisatçısı

Okmeydanı Su Tesisatçısı

Okmeydanı Su Tesisatçısı
Okmeydanı Su Tesisatçısı

Okmeydanı su tesisatçısı, kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Okmeydanı Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir. Okmeydanı su tesisatı; su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

HİZMETLERİMİZ

Okmeydanı Sıhhi Tesisat; 

Okmeydanı Tesisat Ustası; 

Okmeydanı Su Tamircisi; Okmeydanı Su Tesisat Tamiri

Okmeydanı Klozet Tamiri; Okmeydanı Klozet Su Kaçırıyor

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Okmeydanı Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür. Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

Uzun süre temizliği yapılmayan lavaboların tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Ansızın oluşan lavabo tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı lavabolarınızı tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

“Okmeydanı Lavabo Açma, Okmeydanı Tıkalı Lavabo Açma, Okmeydanı Lavabo Tıkanıklık Açma, Okmeydanı Lavabo Tıkanıklığı, Okmeydanı Lavabo Aç, Okmeydanı Lavabo Açıcı, Okmeydanı Lavabo Tıkanması, Okmeydanı Tıkalı Lavabo, Okmeydanı Lavabo Açmak, Okmeydanı Lavabo Su Gideri”

Okmeydanı Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

“Okmeydanı Tuvalet Açma, Okmeydanı Tıkalı Tuvalet Açma, Okmeydanı Tuvalet Tıkanması, Okmeydanı Tuvalet Açıcı, Okmeydanı Tuvalet Tıkandı, Okmeydanı Tıkalı Klozet Açma, Okmeydanı Klozet Tıkandı, Okmeydanı Klozet Açıcı, Okmeydanı Klozet Tıkanıklığı Açmak, Okmeydanı Klozet Tıkanması, Okmeydanı Klozet Tıkanıklık Açma”

Okmeydanı Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızında su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Okmeydanı su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, lavabolar; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapılmadan açılır.

Okmeydanı Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

Okmeydanı Gider Açma, Okmeydanı Mutfak Gideri Açma, Okmeydanı Tıkalı Gider Açma, Okmeydanı Mutfak Lavabo Gideri, Okmeydanı Mutfak Tıkanıklığı Açma

 • Okmeydanı Pimaş Açma, Okmeydanı Pimaş Tıkanıklığı Açma, Okmeydanı Pimaş Aç
 • Okmeydanı Kanal Açma
 • Okmeydanı Tıkanıklık Açma, Okmeydanı Tıkalı Boru Açma
Okmeydanı Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Okmeydanı Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Okmeydanı Lavabo Tıkanıklığı Açma
Okmeydanı Lavabo Tıkanıklığı Açma
Okmeydanı Su Kaçağı

Su kaçağı yaşam alanlarınızda (ev, iş yeri) sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Kuzey tesisat uzman kadrosu ile siz değerli müşterimize 7/24 kaliteli hizmet sunmaktadır.

Şişli Okmeydanı Su Kaçağı Tespiti
Şişli Okmeydanı Su Kaçağı Tespiti
 • Şişli Okmeydanı Su Kaçağı Bulma
 • Şişli Okmeydanı Su Kaçağı Tespiti
 • Şişli Okmeydanı Su Kaçağı Var
 • Şişli Okmeydanı Su Kaçağı Tamiri
 • Şişli Okmeydanı Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Şişli Okmeydanı Cihazla Su Kaçağı Tespiti
 • Şişli Okmeydanı Kırmadan Su Kaçağı Bulma
 • Şişli Okmeydanı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Şişli Okmeydanı Kirmadan Su Kaçak Tespit
 • Şişli Okmeydanı Kırmadan Su Kaçağı

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

2 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  Servis ucretiniz nedir

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   ilçe ve iş konusuna göre değişiyor 0535 826 02 09 dan irtibata geçebilirsiniz

   Cevapla

Write a Reply or Comment