Nisan 21 2017 2Comments
Klozet Açma Soğanlı

Lavabo Tıkanması

Lavabo Tıkanması

Lavabo Tıkanması

Lavabo Tıkanması, Böyle bir durumla karşılaşıldığında ilk akla gelen lavabo açıcılar dır. Piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ, yemek artıkları, kahve telvesi ve çay yaprağı lavabo tıkanmasına sebeptir. Zaman içinde yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını daraltır. Yanlış kullanılan toz lavabo açıcılar da gider borusu içinde taşlaşmaya yol açmaktadır. Basit lavabo tıkanmalarında kaynar su ve lavabo pompası çözüm olabilir.

Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir tıkanıklık sonrası biriken suda çözünen kimyasal lavabo açıcılar fayda sağlamamaktadır.

Örneğin; birinci kattaki dairede oturuyor iseniz kullanmadığınız halde lavabo giderinizden taşma oluyor ise bina ortak kullanım pimaşlarınızın tıkalı olduğu anlaşılır. Komşularınızın kullandığı pis su tıkanıklıktan dolayı logara ulaşamadığından sizin dairenize dönüş yapacaktır. Lavabolar taşma yaparken aynı zamanda balkon yer süzgeçleri ve bulaşık makinesi giderinden de taşma yapabilir, hepsi tek bir gider kanalına bağlı olduğu için herhangi bir gider kanalı tıkanıklığında hepsi birden taşma yapabilir.

Ansızın oluşan lavabo tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı lavabolarınızı tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz. Uzun süre temizliği yapılmayan mutfak lavabolarının tıkanması daha kolaydır.

Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz. Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı çabalarınız sonucu açılmıyorsa ve daha fazla taşma yapıyorsa, bizi aramalısınız, kuzey tesisat İstanbul’ un tüm noktalarına servis sağlamaktadır.

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Mutfak Lavabosu Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar komşularınızın da su kullanımını durdurmalısınız.

Robotla Kırmadan Mutfak Lavabosu Açma

Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı lavabolarınızı son teknoloji robot cihazlarımız ile tadilat gerektirmeden kısa süre içinde kullanılır hale getiriyoruz.

Tıkanmış Lavabo Açma Fiyatları

Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda; bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Lavabo Tıkanması
Lavabo Tıkanması

2 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  kuaför dükkanımda lavabo tıkandı internet üzerinden bulduğum kuzey tesisat çalışanları kısa sürede kırmadan makine ile problemi çözdü emeğinize sağlık

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   esnaf bir arkadaşımızın tavsiyesiyle ulaştık kuzey tesisata. tıkanan tuvalet giderimizi emre usta, baştan savma yapmadan kendi yeriymiş gibi ilgi ve uğrasla açtı, tıkanmaya nelerin sebebiyet verdiğini ve bundan sonra nelere dikkat etmemiz gerektigi bilgisini verdi.sağolsun.her zaman böyle güvenilir usta bulamazsınız bu piyasada .helâlı hoş olsun.teşekkür ediyoruz .

   Cevapla

Write a Reply or Comment