Nisan 21 2017 1Comment
Klozet Açma Acıbadem

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma, tıkanıklık çabalarınız sonucu açılmıyorsa ve daha fazla taşma yapıyorsa, bizi aramalısınız, kuzey tesisat İstanbul’ un tüm noktalarına servis sağlamaktadır. Bunun sebebi logarınızın tıkanmış olmasıdır, bina logarı tıkalı olduğunda geri taşma yapar yada 3. kattaki bir dairede oturuyorsanız, 4. kattaki komşunuz mutfak veya tuvaleti kullandığında sizde taşma yapıyor ise bina ortak kullanım pimaşlarınızın tıkalı olduğu anlaşılır. Tuvaletler taşma yaparken aynı şekilde lavabo giderlerinden, duş giderlerinden ve yer süzgeçlerinden taşma yapabilir, hepsi tek bir gider kanalına bağlı olduğu için herhangi bir gider kanalı tıkanıklığında hepsi birden taşma yapabilir.

Lavabo, klozet tıkanıklığında; ağır kimyasal maddeler çözüm sağlıyor olsa da zamanla plastik olan pimaşlarınızın erimesine ve zaman içinde su kaçağına neden olacaktır.

Islak mendil, tuvalet kokusu, kalitesiz tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi, kadın pedi ve çocuk bezi tuvalet tıkanmasının başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı pimaşlarda oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar pimaş çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür. Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir tıkanıklık sonrası biriken suda çözünen kimyasal lavabo açıcılar fayda sağlamamaktadır. Ansızın oluşan lavabo tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı lavabolarınızı tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

Karşılaştığımız sorunlardan bir diğeri ise yapıların inşa esnasında iken tüm kirli su giderlerinin tek bir ana pimaşta toplanmasıdır. Özellikle daire sayısı yüksek binalarda yoğun kullanım sonucu erken tıkanma veya hattın yoğunluğu taşımaması sonucu alt dairelere taşma yapması büyük oranda artmaktadır.

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

“Lavabo Açan Firmalar; Lavabo Açmak; Lavabo Tıkandı; Lavabo Tıkanıklığına Çözüm; Lavabom Tıkandı; Robotla Lavabo Açma; Lavabo Gideri Nasıl Açılır; Lavabo Borusu Açma; Lavabo Su Gideri”

Lavabo Tıkandı Ne Yapmalıyım

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızın da su kullanımını durdurmalısınız.

Basit tuvalet tıkanmalarında,  gidere bol miktarda sıvı sabun veya deterjan dökülmesi, beş dakika bekledikten sonra ardından bol su dökülmesi; sorununuzu çözmeye yardımcı olabilir.

Robot Cihazlarla Kırmadan Tuvalet Açma

Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, lavabolar; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapılmadan açılır.

Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Lavabo Tıkanıklığı Açma
Lavabo Tıkanıklığı Açma

1 comment

  1. Avatar of kuzeytesisat

    Kuzey tesisata çok teşekkür ediyorum sorunumu çok kısa bir süre içerisinde çözdüler hızlı ve kolay iletişim hemen geldiler tekrar teşekkür ediyorum ve herkese kuzey tesisat tavsiye ediyorum 🙏😊

    Cevapla

Write a Reply or Comment