Nisan 20 2020 0Comment
Lavabo Açma Florya

Lavabo Açma Soğanlı

Lavabo Açma Soğanlı

Lavabo Açma Soğanlı
Lavabo Açma Soğanlı

“Lavabo Açma Soğanlı, Lavabo Tıkandı Su Gitmiyor? Tıkalı Lavabo Gideri Nasıl Açılır? Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır? Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır?” gibi bir sorunla karşı karşıya mısınız? kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Su tesisatı; yapı içerisinde temiz su tesisatı ve kirli su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. İnşa esnasında kullanılan malzemeler zaman içinde aşınır ve tamirat gerektirir. Su tesisatı tamiratları çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Soğanlı Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar pimaş çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür. Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

Uzun süre temizliği yapılmayan lavaboların tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Tıkanıklık çabalarınız sonucu açılmıyorsa ve daha fazla taşma yapıyorsa, bizi aramalısınız, Kuzey tesisat İstanbul’ un tüm noktalarına servis sağlamaktadır.

Lavabonuzdaki oluşan tıkanıklık sonucu çeşmeyi açtığınızda su gitmeyecek veya mutfak tezgahının altından taşma yapacaktır. Birinci kattaki bir dairede oturuyorsanız, ikinci kattaki komşunuz veya karşı komşunuz mutfak suyunu kullandığında sizin evinizden taşma yapıyor ise bina ortak kullanım pimaşlarınızın tıkalı olduğu anlaşılır. Lavabolar taşma yaparken aynı zamanda bulaşık makinası gideri ve balkon yer süzgeçlerinden de taşma yapabilir, hepsi tek bir gider kanalına bağlı olduğu için herhangi bir gider kanalı tıkanıklığında hepsi birden taşma yapabilir.

Lavabo Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızın da su kullanımını durdurmalısınız.

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı lavabolarınızı son teknoloji robot cihazlarımız ile tadilat gerektirmeden kullanır duruma getiriyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz

#Lavabo Açıcı Soğanlı

#Lavabo Açmak Soğanlı

#Lavabo Su Gideri Soğanlı

#Lavabo Tıkanması Soğanlı

Mutfak Gideri Açma Soğanlı

Mutfak Lavabo Gideri Soğanlı

Mutfak Tıkanıklığı Açma Soğanlı

Mutfak Lavabosu Soğanlı

Mutfak Lavabo Soğanlı

Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır Soğanlı

Lavabo Nasıl Açılır Soğanlı

Lavabo Tıkandı Soğanlı

Lavabo Tıkanıklığı Açma Soğanlı

Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri Soğanlı

Lavabo Gideri Soğanlı

Lavabo Gideri Açma Soğanlı

Lavabo Gideri Nasıl Açılır Soğanlı

Gider Açma Soğanlı

Tıkalı Gider Açma Soğanlı

Tıkalı Lavabo Açma Soğanlı

Write a Reply or Comment