Ekim 31 2016 3Comments
Klozet Açma Soğanlı

Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Küçükçekmece Su Tesisatçısı
Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Küçükçekmece su tesisatçısı; Küçükçekmece Klozet Su Kaçırıyor Ne Yapmalıyım? Klozet Su Kaçırıyor; Damlayan Musluk; Klozet Rezervuar iç Takımı; kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Küçükçekmece Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yıllar içinde inşa esnasında kullanılan su tesisatı malzemeleri ömrünü tamamlar ve sorun çıkarmaya başlar. Ansızın oluşan Küçükçekmece su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir.

Hizmetlerimiz

#Küçükçekmece Tesisat

#Küçükçekmece Su Tesisat Tamiri

#Küçükçekmece Klozet Tamiri

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Su Tesisatçısı Küçükçekmece

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır. Böyle bir durumla karşılaştığınızda su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar komşularınızın da su kullanımını durdurmalısınız.

Küçükçekmece en yakın tesisatçı olarak Tıkalı lavabo, klozet ve tuvaletlerinizi tadilat gerektirmeden son teknoloji cihazlarımız ile kullanılır hale getiriyoruz.

#Küçükçekmece Pimaş Açma

#Küçükçekmece Pimaş Tıkanıklığı Açma

#Küçükçekmece Pimaş Aç

#Küçükçekmece Kanal Açma

#Küçükçekmece Tıkanıklık Açma

#Küçükçekmece Tıkalı Boru Açma

Küçükçekmece Su Tesisat Ustası

Klozet sifon mekanizmasının arızalanması sonucu; tahliye bölümünden fazla su klozetinizin içine akmaya başlar. Şamandıranın kesmediği tesisattan gelen su, faturanızın yükselmesine ve israfa yol açar. En kısa zamanda mekanizmanın değişmesi gerekir.

Taharet muslukları, su saat vanaları ve klozet sifonları yaşam alanlarımızda sıklıkla sorun çıkartır.

Küçükçekmece Su Tesisatçısı Fiyatları

Tuvalet, Lavabo tıkanıklığı ve her türlü tesisat işleri için bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

3 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  Hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz iyili tanımışız sizi lavabomuz tıkandı gece 1 de sizi aradık ve 17 dakkada burda oldunuz ve işinizi severek yaptınız hemen sıkıntıyı hallettiniz lavabo açtınız teşekkürler size herkese tavsiye ederim 🙏🙏

  Cevapla
 2. Avatar of kuzeytesisat

  Sefaköy den aradım kısa zamanda gelip sorunu yakışıklı Bi abimiz 🙂 kısa süre içerisinde halletti, güler yüzlü ve tecrübeli hizmetlerinden memnun kaldık, tavsiye ederiz, 🙂

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   teşekkürler

   Cevapla

Write a Reply or Comment