Ekim 31 2016 3Comments
Klozet Açma Acıbadem

Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Küçükçekmece Su Tesisatçısı
Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Küçükçekmece su tesisatçısı, kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Küçükçekmece Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir. Küçükçekmece su tesisatı; su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

HİZMETLERİMİZ

Küçükçekmece Sıhhi Tesisat; 

Küçükçekmece Tesisat Ustası; 

Küçükçekmece Su Tamircisi; Küçükçekmece Su Tesisat Tamiri

Küçükçekmece Klozet Tamiri; Küçükçekmece Klozet Su Kaçırıyor

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın


Küçükçekmece Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür. Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

Uzun süre temizliği yapılmayan lavaboların tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Ansızın oluşan lavabo tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı lavabolarınızı tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

“Küçükçekmece Lavabo Açma, Küçükçekmece Tıkalı Lavabo Açma, Küçükçekmece Lavabo Tıkanıklık Açma, Küçükçekmece Lavabo Tıkanıklığı, Küçükçekmece Lavabo Aç, Küçükçekmece Lavabo Açıcı, Küçükçekmece Lavabo Tıkanması, Küçükçekmece Tıkalı Lavabo, Küçükçekmece Lavabo Açmak, Küçükçekmece Lavabo Su Gideri”

Küçükçekmece Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

Küçükçekmece Tuvalet Açma, Küçükçekmece Tıkalı Tuvalet Açma, Küçükçekmece Tuvalet Tıkanması, Küçükçekmece Tuvalet Açıcı, Küçükçekmece Tuvalet Tıkandı

Küçükçekmece Tıkalı Klozet Açma, Küçükçekmece Klozet Tıkandı, Küçükçekmece Klozet Açıcı, Küçükçekmece Klozet Tıkanıklığı Açmak, Küçükçekmece Klozet Tıkanması, Küçükçekmece Klozet Tıkanıklık Açma

Küçükçekmece Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızında su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Küçükçekmece su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, lavabolar; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapılmadan açılır.

Küçükçekmece Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

Küçükçekmece Gider Açma, Küçükçekmece Mutfak Gideri Açma, Küçükçekmece Tıkalı Gider Açma, Küçükçekmece Mutfak Lavabo Gideri, Küçükçekmece Mutfak Tıkanıklığı Açma

 • Küçükçekmece Pimaş Açma, Küçükçekmece Pimaş Tıkanıklığı Açma, Küçükçekmece Pimaş Aç
 • Küçükçekmece Kanal Açma
 • Küçükçekmece Tıkanıklık Açma, Küçükçekmece Tıkalı Boru Açma
Küçükçekmece Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Küçükçekmece Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Küçükçekmece Lavabo Tıkanıklığı Açma
Küçükçekmece Lavabo Tıkanıklığı Açma

Küçükçekmece Su Kaçağı

Su kaçağı yaşam alanlarınızda (ev, işyeri) sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Kuzey tesisat uzman kadrosu ile siz değerli müşterimize 7/24 kaliteli hizmet sunmaktadır.

Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti
Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti
 • Küçükçekmece Su Kaçağı Bulma
 • Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti
 • Küçükçekmece Su Kaçağı Var
 • Küçükçekmece Su Kaçağı Tamiri
 • Küçükçekmece Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Küçükçekmece Cihazla Su Kaçağı Tespiti
 • Küçükçekmece Kırmadan Su Kaçağı Bulma
 • Küçükçekmece Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Küçükçekmece Kirmadan Su Kaçak Tespit
 • Küçükçekmece Kırmadan Su Kaçağı

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

3 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  Hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz iyili tanımışız sizi lavabomuz tıkandı gece 1 de sizi aradık ve 17 dakkada burda oldunuz ve işinizi severek yaptınız hemen sıkıntıyı hallettiniz lavabo açtınız teşekkürler size herkese tavsiye ederim 🙏🙏

  Cevapla
 2. Avatar of kuzeytesisat

  Sefaköy den aradım kısa zamanda gelip sorunu yakışıklı Bi abimiz 🙂 kısa süre içerisinde halletti, güler yüzlü ve tecrübeli hizmetlerinden memnun kaldık, tavsiye ederiz, 🙂

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   teşekkürler

   Cevapla

Write a Reply or Comment