Mayıs 07 2019 0Comment
Klozet Açma Acıbadem

Klozet Açma Gümüşpala

Klozet Açma Gümüşpala

Klozet Açma Gümüşpala
Klozet Açma Gümüşpala

“Klozet Açma Gümüşpala, Klozet Tıkandı Nasıl Açılır Gümüşpala? Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Gümüşpala? Klozet Tıkanınca Nasıl Açılır Gümüşpala? Tıkalı Klozet Nasıl Açılır Gümüşpala?” gibi bir sorunla karşı karşıya mısınız? kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Su tesisat projeleri; hangi uç malzemesinin nereye konulacağı, hangi armatürlerin kullanılacağı, boruların nerelerden geçirileceği, çaplarının ne olacağı gibi su tesisatı ile ilgili daha pek çok konuyu kapsar. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. İnşa esnasında kullanılan malzemeler zaman içinde aşınır ve tamirat gerektirir. Su tesisatı tamiratları çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Klozet Tıkanıklığı Açma Gümüşpala

Tıkanıklık çabalarınız sonucu açılmıyorsa ve daha fazla taşma yapıyorsa, bizi aramalısınız, Kuzey tesisat İstanbul’ un tüm noktalarına servis sağlamaktadır.

Bunun sebebi logarınızın tıkanmış olmasıdır, bina logarı tıkalı olduğunda geri taşma yapar yada 3. kattaki bir dairede oturuyorsanız, 4. kattaki komşunuz mutfak veya tuvaleti kullandığında sizde taşma yapıyor ise; bina ortak kullanım pimaşlarınızın tıkalı olduğu anlaşılır. Tuvaletler taşma yaparken, aynı şekilde lavabo giderlerinden, duş giderlerinden ve yer süzgeçlerinden taşma yapabilir, hepsi tek bir gider kanalına bağlı olduğu için herhangi bir gider kanalı tıkanıklığında hepsi birden taşma yapabilir.

Lavabo, klozet tıkanıklığında ağır kimyasal maddeler çözüm sağlıyor olsa da; zamanla plastik olan pimaşlarınızın erimesine ve zaman içinde su kaçağına neden olacaktır.

Islak mendil, tuvalet kokusu, kalitesiz tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi, kadın pedi ve çocuk bezi tuvalet tıkanmasının başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı pimaşlarda oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

Karşılaştığımız sorunlardan bir diğeri ise; yapıların inşa esnasında iken tüm kirli su giderlerinin tek bir ana pimaşta toplanmasıdır. Özellikle daire sayısı yüksek binalarda yoğun kullanım sonucu erken tıkanma veya hattın yoğunluğu taşımaması sonucu alt dairelere taşma yapması büyük oranda artmaktadır.

Klozet Tıkandı Ne Yapmalıyım

Ansızın oluşan tuvalet tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı tuvaletlerinizi tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise; tıkanıklık ana giderde olabileceğinden, profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızın da su kullanımını durdurmalısınız.

Basit tuvalet tıkanmalarında, gidere bol miktarda sıvı sabun veya deterjan dökülmesi, beş dakika bekledikten sonra ardından bol su dökülmesi sorununuzu çözmeye yardımcı olabilir.

Robot Cihazlarla Kırmadan Klozet Açma

En Yakın klozet Açan; geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, lavabolar son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapılmadan açılır.

Tıkalı Klozet Açma Fiyatları

Klozet Tuvalet Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda; bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Klozet Tıkanıklığı Gümüşpala
Klozet Tıkanıklığı Gümüşpala
SERVİSLERİMİZ

Klozet Tıkandı Gümüşpala

Klozet Tıkanıklığı Açmak Gümüşpala

Klozet Tıkanıklık Açma Gümüşpala

Klozet Tıkanması Gümüşpala

Tıkalı Klozet Açma Gümüşpala

Write a Reply or Comment