Mayıs 07 2019 0Comment
Klozet Açma Acıbadem

Klozet Açma Eyüp

Klozet Açma Eyüp

Klozet Açma Eyüp
Klozet Açma Eyüp

“Klozet Açma Eyüp; Klozet Tıkandı Nasıl Açılır Eyüp? Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Eyüp? Klozet Tıkanınca Nasıl Açılır Eyüp? Tıkalı Klozet Nasıl Açılır Eyüp?” gibi bir sorunla karşı karşıya mısınız? kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Su tesisat projeleri; hangi uç malzemesinin nereye konulacağı, hangi armatürlerin kullanılacağı, boruların nerelerden geçirileceği, çaplarının ne olacağı gibi su tesisatı ile ilgili daha pek çok konuyu kapsar. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. İnşa esnasında kullanılan malzemeler zaman içinde aşınır ve tamirat gerektirir. Su tesisatı tamiratları çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Klozet Tıkanıklığı Açma Eyüp

Tıkanıklık çabalarınız sonucu açılmıyorsa bunun sebebi bina logarının tıkanmış olmasıdır, bina logarı tıkalı olduğunda geri taşma yapar.

Üçüncü kattaki bir dairede oturuyorsanız, dördüncü kattaki komşunuz mutfak veya klozeti kullandığında sizde taşma yapıyor ise; bina ortak kullanım ana giderin tıkalı olduğu anlaşılır.Klozet taşma yaparken hepsi tek bir ana gider kanalına bağlı olduğu için aynı zamanda yer süzgeci duş gideri ve lavabo giderlerinden de taşma yapabilir.

Klozet tıkanıklığında ağır kimyasal maddeler çözüm sağlıyor olsa da; zamanla plastik olan pimaşların erimesine ve zaman içinde su kaçağına neden olacaktır.

Islak mendil, tuvalet kokusu, kalitesiz tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi, kadın pedi ve çocuk bezi tuvalet tıkanmasının başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı pimaşlarda oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

Klozet Tıkandı Ne Yapmalıyım Eyüp

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise; tıkanıklık ana giderde olabileceğinden, profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızın da su kullanımını durdurmalısınız.

Ansızın oluşan klozet tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı klozetlerinizi tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

Robot Cihazlarla Kırmadan Klozet Açma Eyüp

Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı klozetleri son teknoloji robot cihazlarımız ile tadilat gerektirmeden açıyoruz.

Tıkalı Klozet Açma Fiyatları

Klozet tıkanıklığı fiyatları konusunda; bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Klozet Tıkanıklığı Eyüp
Klozet Tıkanıklığı Eyüp
SERVİSLERİMİZ

Klozet Tıkandı Eyüp

Klozet Tıkanıklığı Açmak Eyüp

Klozet Tıkanıklık Açma Eyüp

Klozet Tıkanması Eyüp

Tıkalı Klozet Açma Eyüp

Write a Reply or Comment