Mayıs 07 2019 0Comment
Klozet Açma Soğanlı

Klozet Açma Ataköy

Klozet Açma Ataköy

Klozet Açma Ataköy
Klozet Açma Ataköy

“Klozet Açma Ataköy, Klozet Tıkandı Nasıl Açılır Ataköy? Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Ataköy? Klozet Tıkanınca Nasıl Açılır Ataköy? Tıkalı Klozet Nasıl Açılır Ataköy?” gibi bir sorunla karşı karşıya mısınız? kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Su tesisat projeleri; hangi uç malzemesinin nereye konulacağı, hangi armatürlerin kullanılacağı, boruların nerelerden geçirileceği, çaplarının ne olacağı gibi su tesisatı ile ilgili daha pek çok konuyu kapsar. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. İnşa esnasında kullanılan malzemeler zaman içinde aşınır ve tamirat gerektirir. Su tesisatı tamiratları çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Klozet Tıkanıklığı Açma Ataköy

Tıkanıklık çabalarınız sonucu açılmıyorsa ciddi bir klozet tıkanması ile karşı karşıyasınız, bunun sebebi bina logarının tıkanmış olması olabilir, bina logarı tıkalı olduğunda geri taşma yapar.

Üçüncü kattaki bir dairede oturuyorsanız, dördüncü kattaki komşunuz mutfak veya klozeti kullandığında sizde taşma yapıyor ise; bina ortak kullanım ana giderin tıkalı olduğu anlaşılır. Klozet  taşma yaparken hepsi tek gider kanalına bağlı olduğu için aynı zamanda yer süzgeci, duş gideri ve lavabo giderinden de taşma yapabilir.

Klozet tıkanıklığında ağır kimyasal maddeler çözüm sağlıyor olsa da; zamanla plastik olan pimaşların erimesine ve zaman içinde su kaçağına neden olacaktır.

Islak mendil, tuvalet kokusu, kalitesiz tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi, kadın pedi ve çocuk bezi tuvalet tıkanmasının başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı pimaşlarda oluşan asitlerde klozet tıkanıklığına yol açmaktadır.

Klozet Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise; tıkanıklık ana giderde olabileceğinden, profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızın da su kullanımını durdurmalısınız.

Ansızın oluşan klozet tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı klozetlerinizi tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

Robot Cihazlarla Kırmadan Klozet Açma

Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı klozetleri son teknoloji robot cihazlarımız ile tadilat gerektirmeden açıyoruz.

Tıkalı Klozet Açma Fiyatları

Klozet tıkanıklığı fiyatları konusunda; bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Klozet Tıkanıklığı Ataköy
Klozet Tıkanıklığı Ataköy

Hizmetlerimiz

Klozet Tıkandı Ataköy

Klozet Tıkanıklığı Açmak Ataköy

Klozet Tıkanıklık Açma Ataköy

Klozet Tıkanması Ataköy

Tıkalı Klozet Açma Ataköy

Write a Reply or Comment