Mayıs 12 2017 1Comment
Su Tesisatçısı Cennet

Kanarya Su Tesisatçısı

Kanarya Su Tesisatçısı

Kanarya Su Tesisatçısı
Kanarya Su Tesisatçısı

Kanarya su tesisatçısı, Klozet Su Kaçırıyor Ne Yapmalıyım? Mutfak Lavabosu Tıkandı; Damlayan Musluk; Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Klozet Tıkandı Nasıl Açarım?  Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Kanarya Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yıllar içinde inşa esnasında kullanılan su tesisat malzemeleri ömrünü tamamlar ve sorun çıkarmaya başlar.  Yaşam alanlarımızda Kanarya su tesisatı; temiz su tesisatı ve kirli su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı suda ki kireçtir ve su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

Kanarya Su Tesisatçısı

Kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için gezi araçlarımız ve profesyonel ekibimizle 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kanarya Sıhhi Tesisat

Kanarya Tesisat Ustası

Kanarya Su Tamircisi

Kanarya Su Tesisat Tamiri

Kanarya Klozet Tamiri

Kanarya Klozet Su Kaçırıyor

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Kanarya Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür.

Uzun süre temizliği yapılmayan mutfak lavabolarının tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

“Kanarya Lavabo Açma, Kanarya Tıkalı Lavabo Açma, Kanarya Lavabo Tıkanıklık Açma, Kanarya Lavabo Tıkanıklığı, Kanarya Lavabo Aç, Kanarya Lavabo Açıcı, Kanarya Lavabo Tıkanması, Kanarya Tıkalı Lavabo, Kanarya Lavabo Açmak, Kanarya Lavabo Su Gideri”

Kanarya Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Ansızın oluşan klozet, tuvalet tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı tuvaletlerinizi tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

“Kanarya Tuvalet Açma, Kanarya Tıkalı Tuvalet Açma, Kanarya Tuvalet Tıkanması, Kanarya Tuvalet Açıcı, Kanarya Tuvalet Tıkandı, Kanarya Tıkalı Klozet Açma, Kanarya Klozet Tıkandı, Kanarya Klozet Açıcı, Kanarya Klozet Tıkanıklığı Açmak, Kanarya Klozet Tıkanması, Kanarya Klozet Tıkanıklık Açma”

Kanarya Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar yan ve üst komşularınızında su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Kanarya su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, klozet, lavabolarınızı; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapmadan açıyoruz.

Kanarya Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet, Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

“Kanarya Gider Açma, Kanarya Mutfak Gideri Açma, Kanarya Tıkalı Gider Açma, Kanarya Mutfak Lavabo Gideri, Kanarya Mutfak Tıkanıklığı Açma, Kanarya Pimaş Açma, Kanarya Pimaş Tıkanıklığı Açma, Kanarya Pimaş Aç, Kanarya Kanal Açma, Kanarya Tıkanıklık Açma, Kanarya Tıkalı Boru Açma”

Kanarya Su Kaçağı

Su kaçağı yaşam alanlarınızda (ev, işyeri) sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Su Tesisatında Kaçak Nasıl Bulunur?

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır.

Kanarya Su Kaçağı Bulma

Kanarya Su Kaçağı Tespiti

Kanarya Su Kaçağı Tamiri

Kanarya Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

1 comment

  1. Avatar of kuzeytesisat

    Evimizin mutfağında lavabo tıkandı gece saat 2 de aradık 15 dakkada geldi saolsun hemen lavabomuzu açtı ve rahatladık Allah razı olsun sizden ve herkese tavsiye ederi m

    Cevapla

Write a Reply or Comment