Mayıs 09 2020 0Comment
En Yakın Su Tesisatçısı

istanbul Su Kaçağı Bulma

istanbul Su Kaçağı Bulma

istanbul Su Kaçağı Bulma
istanbul Su Kaçağı Bulma

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul Su Kaçağı Bulma; kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Zaman içinde kullanılan su tesisatı malzemeleri ömrünü tamamlar ve sorun çıkarmaya başlar. Ansızın oluşan su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir.

Hizmetlerimiz

  • istanbul Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
  • istanbul Su Sızıntısı Bulma
  • istanbul Su Kaçak Tespiti
  • istanbul Su Tesisatı Kaçak Bulma

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

istanbul Su Tesisatında Kaçak Nasıl Bulunur?

Su kaçağı yaşam alanlarında sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir.

Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ve termal kamera yardımını ile yapılmaktadır. Kuzey tesisat uzman kadrosu ile siz değerli müşterimize 7/24 kaliteli hizmet sunmaktadır.

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

istanbul Su Kaçağı
istanbul Su Kaçağı

 

 

 

 

 

 

istanbul Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su tesisatı kaçak fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz

  • istanbul Su Kaçağı Tespiti
  • istanbul Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
  • istanbul Kırmadan Su Kaçağı
  • istanbul Kaçak Su Tespiti
  • istanbul Su Sızıntısı Tespiti
  • istanbul Su Kaçağı Tamiri

Write a Reply or Comment