Mart 31 2017 2Comments
Sultangazi Su Tesisatçısı

Haznedar Su Tesisatçısı

Haznedar Su Tesisatçısı

Haznedar Su Tesisatçısı
Haznedar Su Tesisatçısı

Haznedar su tesisatçısı, kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Haznedar Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir. Haznedar su tesisatı; su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

HİZMETLERİMİZ

Haznedar Sıhhi Tesisat; Haznedar Sıhhi Tesisatçı

Haznedar Tesisat Ustası; 

Haznedar Su Tamircisi; Haznedar Su Tesisat Tamiri

Haznedar Klozet Tamiri; Haznedar Klozet Su Kaçırıyor

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Haznedar Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür. Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

Uzun süre temizliği yapılmayan lavaboların tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Ansızın oluşan lavabo tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı lavabolarınızı tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

“Haznedar Lavabo Açma, Haznedar Tıkalı Lavabo Açma, Haznedar Lavabo Tıkanıklık Açma, Haznedar Lavabo Tıkanıklığı, Haznedar Lavabo Aç, Haznedar Lavabo Açıcı, Haznedar Lavabo Tıkanması, Haznedar Tıkalı Lavabo, Haznedar Lavabo Açmak, Haznedar Lavabo Su Gideri”

Haznedar Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

Haznedar Tuvalet Açma, Haznedar Tıkalı Tuvalet Açma, Haznedar Tuvalet Tıkanması, Haznedar Tuvalet Açıcı, Haznedar Tuvalet Tıkandı

Haznedar Tıkalı Klozet Açma, Haznedar Klozet Tıkandı, Haznedar Klozet Açıcı, Haznedar Klozet Tıkanıklığı Açmak, Haznedar Klozet Tıkanması, Haznedar Klozet Tıkanıklık Açma

Haznedar Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızında su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Haznedar su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, lavabolar; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapılmadan açılır.

Haznedar Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

Haznedar Gider Açma, Haznedar Mutfak Gideri Açma, Haznedar Tıkalı Gider Açma, Haznedar Mutfak Lavabo Gideri, Haznedar Mutfak Tıkanıklığı Açma

 • Haznedar Pimaş Açma, Haznedar Pimaş Tıkanıklığı Açma, Haznedar Pimaş Aç
 • Haznedar Kanal Açma
 • Haznedar Tıkanıklık Açma, Haznedar Tıkalı Boru Açma

Güngören Haznedar Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Güngören Haznedar Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Güngören Haznedar Lavabo Tıkanıklığı Açma
Güngören Haznedar Lavabo Tıkanıklığı Açma
Haznedar Su Kaçağı

Su kaçağı yaşam alanlarınızda (ev, işyeri) sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Kuzey tesisat uzman kadrosu ile siz değerli müşterimize 7/24 kaliteli hizmet sunmaktadır.

Güngören Haznedar Su Kaçağı Tespiti
Güngören Haznedar Su Kaçağı Tespiti
 • Güngören Haznedar Su Kaçağı Bulma
 • Güngören Haznedar Su Kaçağı Tespiti
 • Güngören Haznedar Su Kaçağı Var
 • Güngören Haznedar Su Kaçağı Tamiri
 • Güngören Haznedar Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Güngören Haznedar Cihazla Su Kaçağı Tespiti
 • Güngören Haznedar Kırmadan Su Kaçağı Bulma
 • Güngören Haznedar Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Güngören Haznedar Kirmadan Su Kaçak Tespit
 • Güngören Haznedar Kırmadan Su Kaçağı

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

2 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  İşlerinde grrçekten uzmanlar teşekkür edrrim hayırlı işler

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   geçmiş olsun teşekkürler

   Cevapla

Write a Reply or Comment