HAKKIMIZDA

Hakkımızda; Kuzey Tesisat, İstanbul genelinde haftanın 7 günü, günün 24 saati su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve petek temizleme hizmetleri sunmaktadır.

Alanlarında uzman ve tecrübeli kadromuzla ve son teknoloji ekipmanlarımızla, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmaktayız.

Tıkanıklık açma alanında, robot cihazlarla tesisatınıza zarar vermeden tıkalı tuvalet açma, tıkalı lavabo açma, lavabo gideri açma, kanal açma hizmetleri sunmaktayız.

Su kaçağı tespiti alanında, banyonuzdaki, tuvaletinizdeki veya mutfağınızdaki su sızıntılarını son teknoloji su kaçağı tespit cihazlarımızla fayans ve döşemelerinizi kırmadan, zarar vermeden onarıyoruz.

Petek temizleme hizmetimizden faydalanarak ev ve işyerlerinizde hem ısı tasarrufu sağlayabilirsiniz hem de yüksek gelen doğalgaz faturalarından kurtulabilirsiniz.

İnstagram sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz. Kuzey Tesisat

Tesisat Çözümleriniz İçin Bize 0535 826 02 09 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıntı için google benim işletmem

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

1 comment

  1. Avatar of kuzeytesisat

    İnternetten buldum lavobo tıkanıklığını kısa sürede çözdüler.Profesyoneller.

    Cevapla

Write a Reply or Comment