Mart 24 2017 2Comments
Bağcılar Göztepe SU TESİSATÇISI

Gümüşpala Su Tesisatçısı

Gümüşpala Su Tesisatçısı

Gümüşpala Su Tesisatçısı
Gümüşpala Su Tesisatçısı

Gümüşpala su tesisatçısı; Gümüşpala Klozet Su Kaçırıyor Ne Yapmalıyım? Klozet Su Kaçırıyor; Damlayan Musluk; Klozet Rezervuar iç Takımı; kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Gümüşpala Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yıllar içinde inşa esnasında kullanılan su tesisatı malzemeleri ömrünü tamamlar ve sorun çıkarmaya başlar. Ansızın oluşan Gümüşpala su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir.

Hizmetlerimiz

 • Gümüşpala Tesisat
 • Gümüşpala Su Tesisat Tamiri
 • Gümüşpala Klozet Tamiri

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Su Tesisatçısı Gümüşpala

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır. Böyle bir durumla karşılaştığınızda su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar komşularınızın da su kullanımını durdurmalısınız.

Gümüşpala en yakın tesisatçı olarak Tıkalı lavabo, klozet ve tuvaletlerinizi tadilat gerektirmeden son teknoloji cihazlarımız ile kullanılır hale getiriyoruz.

 • Gümüşpala Pimaş Açma,
 • Gümüşpala Pimaş Tıkanıklığı Açma
 • Gümüşpala Pimaş Aç
 • Gümüşpala Kanal Açma
 • Gümüşpala Tıkanıklık Açma
 • Gümüşpala Tıkalı Boru Açma
 • Gümüşpala Tıkalı Lavabo

En Yakın Gümüşpala su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, lavabolar; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapılmadan açılır.

Gümüşpala Su Tesisat Ustası

Klozet sifon mekanizmasının arızalanması sonucu; tahliye bölümünden fazla su klozetinizin içine akmaya başlar. Şamandıranın kesmediği tesisattan gelen su, faturanızın yükselmesine ve israfa yol açar. En kısa zamanda mekanizmanın değişmesi gerekir.

Taharet muslukları, su saat vanaları ve klozet sifonları yaşam alanlarımızda sıklıkla sorun çıkartır.

Gümüşpala Sıhhi Tesisat

Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Gümüşpala Su Kaçağı Tespiti
Gümüşpala Su Kaçağı Tespiti

Gümüşpala Su Kaçağı Bulma

Gümüşpala Su Kaçağı Tespiti

Gümüşpala Su Kaçağı Tamiri

Gümüşpala Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Gümüşpala Su Tesisatçısı Fiyatları

Tuvalet, Lavabo tıkanıklığı ve her türlü tesisat işleri için bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

2 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  Servis çok hızlı bir şekilde geldi çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz usta mıza

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   Teşekkürler

   Cevapla

Write a Reply or Comment