Mart 24 2017 2Comments
Bağcılar Göztepe SU TESİSATÇISI

Gümüşpala Su Tesisatçısı

Gümüşpala Su Tesisatçısı

Gümüşpala Su Tesisatçısı
Gümüşpala Su Tesisatçısı

Gümüşpala su tesisatçısı, kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Gümüşpala Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir. Gümüşpala su tesisatı; su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

HİZMETLERİMİZ

Gümüşpala Sıhhi Tesisat; Gümüşpala Sıhhi Tesisatçı

Gümüşpala Tesisat Ustası; 

Gümüşpala Su Tamircisi; Gümüşpala Su Tesisat Tamiri

Gümüşpala Klozet Tamiri; Gümüşpala Klozet Su Kaçırıyor

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın


Gümüşpala Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür. Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

Uzun süre temizliği yapılmayan lavaboların tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Ansızın oluşan lavabo tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı lavabolarınızı tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

“Gümüşpala Lavabo Açma, Gümüşpala Tıkalı Lavabo Açma, Gümüşpala Lavabo Tıkanıklık Açma, Gümüşpala Lavabo Tıkanıklığı, Gümüşpala Lavabo Aç, Gümüşpala Lavabo Açıcı, Gümüşpala Lavabo Tıkanması, Gümüşpala Tıkalı Lavabo, Gümüşpala Lavabo Açmak, Gümüşpala Lavabo Su Gideri”

Gümüşpala Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

Gümüşpala Tuvalet Açma, Gümüşpala Tıkalı Tuvalet Açma, Gümüşpala Tuvalet Tıkanması, Gümüşpala Tuvalet Açıcı, Gümüşpala Tuvalet Tıkandı

Gümüşpala Tıkalı Klozet Açma, Gümüşpala Klozet Tıkandı, Gümüşpala Klozet Açıcı, Gümüşpala Klozet Tıkanıklığı Açmak, Gümüşpala Klozet Tıkanması, Gümüşpala Klozet Tıkanıklık Açma

Gümüşpala Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızında su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Gümüşpala su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, lavabolar; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapılmadan açılır.

Gümüşpala Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

Gümüşpala Gider Açma, Gümüşpala Mutfak Gideri Açma, Gümüşpala Tıkalı Gider Açma, Gümüşpala Mutfak Lavabo Gideri, Gümüşpala Mutfak Tıkanıklığı Açma

 • Gümüşpala Pimaş Açma, Gümüşpala Pimaş Tıkanıklığı Açma, Gümüşpala Pimaş Aç
 • Gümüşpala Kanal Açma
 • Gümüşpala Tıkanıklık Açma, Gümüşpala Tıkalı Boru Açma
Gümüşpala Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Gümüşpala Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Gümüşpala Lavabo Tıkanıklığı Açma
Gümüşpala Lavabo Tıkanıklığı Açma
Gümüşpala Su Kaçağı

Su kaçağı yaşam alanlarınızda (ev, iş yeri) sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Kuzey tesisat uzman kadrosu ile siz değerli müşterimize 7/24 kaliteli hizmet sunmaktadır..

Avcılar Gümüşpala Su Kaçağı Tespiti
Avcılar Gümüşpala Su Kaçağı Tespiti
 • Avcılar Gümüşpala Su Kaçağı Bulma
 • Avcılar Gümüşpala Su Kaçağı Tespiti
 • Avcılar Gümüşpala Su Kaçağı Var
 • Avcılar Gümüşpala Su Kaçağı Tamiri
 • Avcılar Gümüşpala Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Avcılar Gümüşpala Cihazla Su Kaçağı Tespiti
 • Avcılar Gümüşpala Kırmadan Su Kaçağı Bulma
 • Avcılar Gümüşpala Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Avcılar Gümüşpala Kirmadan Su Kaçak Tespit
 • Avcılar Gümüşpala Kırmadan Su Kaçağı

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

2 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  Servis çok hızlı bir şekilde geldi çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz usta mıza

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   Teşekkürler

   Cevapla

Write a Reply or Comment