Ocak 02 2021 0Comment
Gömme Rezervuar Tamiri

Gömme Rezervuar Tamiri

Gömme Rezervuar Tamiri

Gömme Rezervuar Tamiri
Gömme Rezervuar Tamiri

Gömme Rezervuar Tamiri; “Asma Klozet Tamiri; Gömme rezervuar su kaçırıyor; Asma Klozet Su Kaçırıyor; Gömme Sifon Su Kaçırıyor” gibi sorunla karşı karşıya mısınız? Kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için gezici araçlarımız ve profesyonel ekibimizle istanbulun tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Tüm tesisat sorunlarınız için bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

HİZMETLERİMİZ

Klozet su kaçağı

Klozet şamandıra değişimi

Rezervuar sifon tamiri

Gömme Rezervuar Sifon Tamiri

Sifon mekanizmaları boşaltma sistemi ve doldurma sistemi olmak üzere iki bölümdür. Zaman içinde sudaki kireç, kullanım fazlalığı gerekse sifona gelen yüksek su basıncı şamandırayı veya boşaltma sistemini arızalandırır.

Gömme Rezervuar Neden Su Kaçırıyor?

Rezervuarın su kaçırma sebeblerinden ilki şamandıranın artık görevini yapmaması tesisattan gelen suyu kesmemesi sonucu fazla suyu tahliye bölümünden tahliye etmesidir. Diğer sebebi ise boşaltma sistemindeki contanın aşınması sonucu gelen suyu direk klozetin içine vermesidir.

Klozet Su Kaçırıyor Ne Yapmalıyım?

Yaşadığınız bu olumsuz tesisat sorunu için klozet rezervuar sifon iç takımının değişmesi gereklidir. Değişim gerçekleşene kadar klozet taharet musluğundan suyu kapayınız.

Klozet İçine Su Almıyor

Bunun sebebi doldurma sistemine ait şamandıranın arızalanmasından yahut şamandıraya su veren klozet taharet musluğunun su akışını yapmamasıdır.

Klozetin Zemine Su Kaçırması Sorunu

Klozet ile pis su gideri pimaş arası bağlantıyı sağlayan kada nın yerinden çıkması veya contasının aşınması sonucu sifonu çekince klozet alttan su kaçırır.

Onarımını yaptığımız markalar; creavit gömme asma rezervuar klozet servis; geberit klozet servis; idevit klozet; kale klozet; nkp gömme rezervuar klozet; serel gömme asma rezervuar klozet servis; siamp gömme rezervuar iç takım servis; turkuaz asma klozet; vitra gömme asma rezervuar klozet servis; visam gömme asma rezervuar klozet servis; japar gömme asma rezervuar klozet servis; tema gömme asma rezervuar klozet servis

İnstagram sayfamızdan bizi TAKİP edebilirsiniz.

Google Sayfamız TAKİP

Daha fazla bilgi için diğer sayfalarımıza bakabilirsiniz.

Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Write a Reply or Comment