Mayıs 24 2019 0Comment
Sultangazi Su Tesisatçısı

Çerkezköy Su Tesisatçısı

Çerkezköy Su Tesisatçısı

Çerkezköy Su Tesisatçısı
Çerkezköy Su Tesisatçısı

Çerkezköy su tesisatçısı, kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Çerkezköy Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir. Çerkezköy su tesisatı; su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

Su Tesisatçısı Çerkezköy

Çerkezköy Sıhhi Tesisat

Çerkezköy Tesisat Ustası

Çerkezköy Su Tamircisi; Çerkezköy Su Tesisat Tamiri

Çerkezköy Klozet Tamiri; Çerkezköy Klozet Su Kaçırıyor

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Çerkezköy Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür. 

Uzun süre temizliği yapılmayan lavaboların tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

“Çerkezköy Lavabo Açma, Çerkezköy Tıkalı Lavabo Açma, Çerkezköy Lavabo Tıkanıklık Açma, Çerkezköy Lavabo Tıkanıklığı, Çerkezköy Lavabo Aç, Çerkezköy Lavabo Açıcı, Çerkezköy Lavabo Tıkanması, Çerkezköy Tıkalı Lavabo, Çerkezköy Lavabo Açmak, Çerkezköy Lavabo Su Gideri”

Çerkezköy Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Ansızın oluşan tuvalet tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı tuvaletlerinizi tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

Çerkezköy Tuvalet Açma, Çerkezköy Tıkalı Tuvalet Açma, Çerkezköy Tuvalet Tıkanması, Çerkezköy Tuvalet Açıcı, Çerkezköy Tuvalet Tıkandı

Çerkezköy Tıkalı Klozet Açma, Çerkezköy Klozet Tıkandı, Çerkezköy Klozet Açıcı, Çerkezköy Klozet Tıkanıklığı Açmak, Çerkezköy Klozet Tıkanması, Çerkezköy Klozet Tıkanıklık Açma

Çerkezköy Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızında su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Çerkezköy su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, lavabolar; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapılmadan açılır.

Çerkezköy Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

Çerkezköy Gider Açma, Çerkezköy Mutfak Gideri Açma, Çerkezköy Tıkalı Gider Açma, Çerkezköy Mutfak Lavabo Gideri, Çerkezköy Mutfak Tıkanıklığı Açma

Çerkezköy Pimaş Açma, Çerkezköy Pimaş Tıkanıklığı Açma, Çerkezköy Pimaş Aç

Çerkezköy Kanal Açma

 • Çerkezköy Tıkanıklık Açma, Çerkezköy Tıkalı Boru Açma
Çerkezköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Çerkezköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Çerkezköy Lavabo Tıkanıklığı Açma
Çerkezköy Lavabo Tıkanıklığı Açma

Çerkezköy Su Kaçağı

Su kaçağı yaşam alanlarınızda (ev, işyeri) sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Kuzey tesisat uzman kadrosu ile siz değerli müşterimize 7/24 kaliteli hizmet sunmaktadır.

Çerkezköy Su Kaçağı Tespiti
Çerkezköy Su Kaçağı Tespiti
 • Çerkezköy Su Kaçağı Bulma
 • Çerkezköy Su Kaçağı Tespiti
 • Çerkezköy Su Kaçağı Var
 • Çerkezköy Su Kaçağı Tamiri
 • Çerkezköy Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Çerkezköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti
 • Çerkezköy Kırmadan Su Kaçağı Bulma
 • Çerkezköy Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Çerkezköy Kirmadan Su Kaçak Tespit
 • Çerkezköy Kırmadan Su Kaçağı

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

Write a Reply or Comment