Şubat 08 2017 2Comments
Klozet Açma Acıbadem

Beykent Su Tesisatçısı

Beykent Su Tesisatçısı

Beykent Su Tesisatçısı
Beykent Su Tesisatçısı

Beykent su tesisatçısı, kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Beykent Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir. Beykent su tesisatı; su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

HİZMETLERİMİZ

Beykent Sıhhi Tesisat; 

Beykent Tesisat Ustası; 

Beykent Su Tamircisi; Beykent Su Tesisat Tamiri

Beykent Klozet Tamiri; Beykent Klozet Su Kaçırıyor

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Beykent Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür. Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

Uzun süre temizliği yapılmayan lavaboların tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Ansızın oluşan lavabo tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı lavabolarınızı tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

“Beykent Lavabo Açma, Beykent Tıkalı Lavabo Açma, Beykent Lavabo Tıkanıklık Açma, Beykent Lavabo Tıkanıklığı, Beykent Lavabo Aç, Beykent Lavabo Açıcı, Beykent Lavabo Tıkanması, Beykent Tıkalı Lavabo, Beykent Lavabo Açmak, Beykent Lavabo Su Gideri”

Beykent Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

“Beykent Tuvalet Açma, Beykent Tıkalı Tuvalet Açma, Beykent Tuvalet Tıkanması, Beykent Tuvalet Açıcı, Beykent Tuvalet Tıkandı, Beykent Tıkalı Klozet Açma, Beykent Klozet Tıkandı, Beykent Klozet Açıcı, Beykent Klozet Tıkanıklığı Açmak, Beykent Klozet Tıkanması, Beykent Klozet Tıkanıklık Açma

Beykent Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızında su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Beykent su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, lavabolar; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapılmadan açılır.

Beykent Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

Beykent Gider Açma, Beykent Mutfak Gideri Açma, Beykent Tıkalı Gider Açma, Beykent Mutfak Lavabo Gideri, Beykent Mutfak Tıkanıklığı Açma

 • Beykent Pimaş Açma, Beykent Pimaş Tıkanıklığı Açma, Beykent Pimaş Aç
 • Beykent Kanal Açma
 • Beykent Tıkanıklık Açma, Beykent Tıkalı Boru Açma
Beykent Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Beykent Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Beykent Lavabo Tıkanıklığı Açma
Beykent Lavabo Tıkanıklığı Açma
Beykent Su Kaçağı

Su kaçağı yaşam alanlarınızda (ev, işyeri) sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Kuzey tesisat uzman kadrosu ile siz değerli müşterimize 7/24 kaliteli hizmet sunmaktadır.

Beylikdüzü Beykent Su Kaçağı Tespiti
Beylikdüzü Beykent Su Kaçağı Tespiti
 • Beylikdüzü Beykent Su Kaçağı Bulma
 • Beylikdüzü Beykent Su Kaçağı Tespiti
 • Beylikdüzü Beykent Su Kaçağı Var
 • Beylikdüzü Beykent Su Kaçağı Tamiri
 • Beylikdüzü Beykent Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Beylikdüzü Beykent Cihazla Su Kaçağı Tespiti
 • Beylikdüzü Beykent Kırmadan Su Kaçağı Bulma
 • Beylikdüzü Beykent Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Beylikdüzü Beykent Kirmadan Su Kaçak Tespit
 • Beylikdüzü Beykent Kırmadan Su Kaçağı

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

2 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  çok hızlı servis ve kalıcı çözüm sunan kuzey tesisat teşekkürler.

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   geçmiş olsun teşekkürler

   Cevapla

Write a Reply or Comment