Ekim 31 2016 8Comments
En Yakın Su Tesisatçısı

Bakırköy Su Tesisatçısı

Bakırköy Su Tesisatçısı

Bakırköy Su Tesisatçısı
Bakırköy Su Tesisatçısı

Bakırköy su tesisatçısı; Bakırköy Klozet Su Kaçırıyor Ne Yapmalıyım? Klozet Su Kaçırıyor; Damlayan Musluk; Klozet Rezervuar iç Takımı; kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bakırköy Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yıllar içinde inşa esnasında kullanılan su tesisatı malzemeleri ömrünü tamamlar ve sorun çıkarmaya başlar. Ansızın oluşan Bakırköy su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir.

Hizmetlerimiz

#Bakırköy Tesisat

#Bakırköy Su Tesisat Tamiri

#Bakırköy Klozet Tamiri

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Su Tesisatçısı Bakırköy

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır. Böyle bir durumla karşılaştığınızda su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar komşularınızın da su kullanımını durdurmalısınız.

Bakırköy en yakın tesisatçı olarak Tıkalı lavabo, klozet ve tuvaletlerinizi tadilat gerektirmeden son teknoloji cihazlarımız ile kullanılır hale getiriyoruz.

#Bakırköy Pimaş Açma

#Bakırköy Pimaş Tıkanıklığı Açma

#Bakırköy Pimaş Aç

#Bakırköy Kanal Açma

#Bakırköy Tıkanıklık Açma

#Bakırköy Tıkalı Boru Açma

Bakırköy Su Tesisat Ustası

Klozet sifon mekanizmasının arızalanması sonucu; tahliye bölümünden fazla su klozetinizin içine akmaya başlar. Şamandıranın kesmediği tesisattan gelen su, faturanızın yükselmesine ve israfa yol açar. En kısa zamanda mekanizmanın değişmesi gerekir.

Taharet muslukları, su saat vanaları ve klozet sifonları yaşam alanlarımızda sıklıkla sorun çıkartır.

Bakırköy Su Tesisatçısı Fiyatları

Tuvalet, Lavabo tıkanıklığı ve her türlü tesisat işleri için bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

8 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  Mutfağımda ki şu kaçağıni hızlı ve zararsiz cozdugunuz içiniz sizlere çok teşekkür ederim

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   teşekkürler

   Cevapla
 2. Avatar of kuzeytesisat

  klozette oluşan tıkanıklığı hızlı bir şekilde çözümlediğiniz için teşekkür ediyorum elinize emeğinize sağlık.

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   teşekkürler

   Cevapla
 3. Avatar of kuzeytesisat

  mutfağımda patlayan sıcak su borusunu kolay tespit edip değiştirmeniz ve dolaplara zarar vermeden söküp taktınız işinizi temiz ve güvenilir yaptığınızdan dolayı teşekkür ederim.

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   teşekkürler

   Cevapla
 4. Avatar of kuzeytesisat

  mutfak lavabomuzda oluşan tıkanıklık için internetten bulduğum firma yetkilileri hızlı bir şekilde geldiler ve robot cihaz dedikleri alet ile herhangi bir tadilat gerektirmeden lavabomuzu açtılar çok teşekkürler tavsiye ederim.

  Cevapla
 5. Avatar of kuzeytesisat

  Mutfakta tikali pimaslari actilar hizli ve guvenilir

  Cevapla

Write a Reply or Comment