Ekim 31 2016 7Comments
En Yakın Su Tesisatçısı

Bakırköy Su Tesisatçısı

Bakırköy Su Tesisatçısı

Bakırköy Su Tesisatçısı
Bakırköy Su Tesisatçısı

Bakırköy su tesisatçısı, kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Bakırköy Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir. Bakırköy su tesisatı; su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

HİZMETLERİMİZ

Bakırköy Sıhhi Tesisat; 

 • Bakırköy Tesisat Ustası; 
 • Bakırköy Su Tamircisi; Bakırköy Su Tesisat Tamiri
 • Bakırköy Klozet Tamiri; Bakırköy Klozet Su Kaçırıyor

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın


Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür. Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

Uzun süre temizliği yapılmayan lavaboların tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Ansızın oluşan lavabo tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı lavabolarınızı tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

“Bakırköy Lavabo Açma, Bakırköy Tıkalı Lavabo Açma, Bakırköy Lavabo Tıkanıklık Açma, Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı, Bakırköy Lavabo Aç, Bakırköy Lavabo Açıcı, Bakırköy Lavabo Tıkanması, Bakırköy Tıkalı Lavabo, Bakırköy Lavabo Açmak, Bakırköy Lavabo Su Gideri”

Bakırköy Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

“Bakırköy Tuvalet Açma, Bakırköy Tıkalı Tuvalet Açma, Bakırköy Tuvalet Tıkanması, Bakırköy Tuvalet Açıcı, Bakırköy Tuvalet Tıkandı, Bakırköy Tıkalı Klozet Açma, Bakırköy Klozet Tıkandı, Bakırköy Klozet Açıcı, Bakırköy Klozet Tıkanıklığı Açmak, Bakırköy Klozet Tıkanması, Bakırköy Klozet Tıkanıklık Açma”

Bakırköy Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızında su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Bakırköy su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, lavabolar; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapılmadan açılır.

Bakırköy Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

Bakırköy Gider Açma, Bakırköy Mutfak Gideri Açma, Bakırköy Tıkalı Gider Açma, Bakırköy Mutfak Lavabo Gideri, Bakırköy Mutfak Tıkanıklığı Açma

 • Bakırköy Pimaş Açma, Bakırköy Pimaş Tıkanıklığı Açma, Bakırköy Pimaş Aç
 • Bakırköy Kanal Açma
 • Bakırköy Tıkanıklık Açma, Bakırköy Tıkalı Boru Açma
Bakırköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Bakırköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açma

Bakırköy Su Kaçağı

Su kaçağı yaşam alanlarınızda (ev, işyeri) sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Kuzey tesisat uzman kadrosu ile siz değerli müşterimize 7/24 kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti
Bakırköy Su Kaçağı Tespiti
 • Bakırköy Su Kaçağı Bulma
 • Bakırköy Su Kaçağı Tespiti
 • Bakırköy Su Kaçağı Var
 • Bakırköy Su Kaçağı Tamiri
 • Bakırköy Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Bakırköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti
 • Bakırköy Kırmadan Su Kaçağı Bulma
 • Bakırköy Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Bakırköy Kirmadan Su Kaçak Tespit
 • Bakırköy Kırmadan Su Kaçağı

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

7 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  Mutfağımda ki şu kaçağıni hızlı ve zararsiz cozdugunuz içiniz sizlere çok teşekkür ederim

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   teşekkürler

   Cevapla
 2. Avatar of kuzeytesisat

  klozette oluşan tıkanıklığı hızlı bir şekilde çözümlediğiniz için teşekkür ediyorum elinize emeğinize sağlık.

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   teşekkürler

   Cevapla
 3. Avatar of kuzeytesisat

  mutfağımda patlayan sıcak su borusunu kolay tespit edip değiştirmeniz ve dolaplara zarar vermeden söküp taktınız işinizi temiz ve güvenilir yaptığınızdan dolayı teşekkür ederim.

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   teşekkürler

   Cevapla
 4. Avatar of kuzeytesisat

  mutfak lavabomuzda oluşan tıkanıklık için internetten bulduğum firma yetkilileri hızlı bir şekilde geldiler ve robot cihaz dedikleri alet ile herhangi bir tadilat gerektirmeden lavabomuzu açtılar çok teşekkürler tavsiye ederim.

  Cevapla

Write a Reply or Comment