Ekim 25 2016 6Comments
Klozet Açma Acıbadem

Bahçelievler Su Tesisatçısı

Bahçelievler Su Tesisatçısı

Bahçelievler Su Tesisatçısı
Bahçelievler Su Tesisatçısı

Bahçelievler su tesisatçısı, kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Bahçelievler Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir. Bahçelievler su tesisatı; su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

HİZMETLERİMİZ

Bahçelievler Sıhhi Tesisat; 

Bahçelievler Tesisat Ustası; 

Bahçelievler Su Tamircisi; Bahçelievler Su Tesisat Tamiri

Bahçelievler Klozet Tamiri; Bahçelievler Klozet Su Kaçırıyor

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın


Bahçelievler Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür. Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

Uzun süre temizliği yapılmayan lavaboların tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Ansızın oluşan lavabo tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı lavabolarınızı tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

“Bahçelievler Lavabo Açma, Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma, Bahçelievler Lavabo Tıkanıklık Açma, Bahçelievler Lavabo Tıkanıklığı, Bahçelievler Lavabo Aç, Bahçelievler Lavabo Açıcı, Bahçelievler Lavabo Tıkanması, Bahçelievler Tıkalı Lavabo, Bahçelievler Lavabo Açmak, Bahçelievler Lavabo Su Gideri”

Bahçelievler Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

“Bahçelievler Tuvalet Açma, Bahçelievler Tıkalı Tuvalet Açma, Bahçelievler Tuvalet Tıkanması, Bahçelievler Tuvalet Açıcı, Bahçelievler Tuvalet Tıkandı, Bahçelievler Tıkalı Klozet Açma, Bahçelievler Klozet Tıkandı, Bahçelievler Klozet Açıcı, Bahçelievler Klozet Tıkanıklığı Açmak, Bahçelievler Klozet Tıkanması, Bahçelievler Klozet Tıkanıklık Açma

Bahçelievler Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızında su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Bahçelievler su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, lavabolar; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapılmadan açılır.

Bahçelievler Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

Bahçelievler Gider Açma, Bahçelievler Mutfak Gideri Açma, Bahçelievler Tıkalı Gider Açma, Bahçelievler Mutfak Lavabo Gideri, Bahçelievler Mutfak Tıkanıklığı Açma

 • Bahçelievler Pimaş Açma, Bahçelievler Pimaş Tıkanıklığı Açma, Bahçelievler Pimaş Aç
 • Bahçelievler Kanal Açma
 • Bahçelievler Tıkanıklık Açma, Bahçelievler Tıkalı Boru Açma
Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Bahçelievler Lavabo Tıkanıklığı Açma
Bahçelievler Lavabo Tıkanıklığı Açma

Bahçelievler Su Kaçağı

Su kaçağı yaşam alanlarınızda (ev, işyeri) sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Kuzey tesisat uzman kadrosu ile siz değerli müşterimize 7/24 kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti
Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçelievler Su Kaçağı Bulma
 • Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçelievler Su Kaçağı Var
 • Bahçelievler Su Kaçağı Tamiri
 • Bahçelievler Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Bahçelievler Cihazla Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçelievler Kırmadan Su Kaçağı Bulma
 • Bahçelievler Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçelievler Kirmadan Su Kaçak Tespit
 • Bahçelievler Kırmadan Su Kaçağı

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

6 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  Evimde oluşan lavabo tıkanıklığını kısa zamanda çözdüler

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   teşekkürler

   Cevapla
 2. Avatar of kuzeytesisat

  İş yerimde oluşan su kaçağını kısa sürede çözdüğünüz için teşekkürler

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   geçmiş olsun teşekkürler

   Cevapla
 3. Avatar of kuzeytesisat

  Mutfak lavabosunda oluşan tıkanıklığı makine ile açtılar. İşlerinde uzman ekip

  Cevapla
 4. Avatar of kuzeytesisat

  Gece 1 de servis istedim gelip sorunu giderdiler. Sorunla ilgili tekrarlanmaması için ne yapılması gerektiğini anlatıp gittiler. Teşekkürler

  Cevapla

Write a Reply or Comment