Şubat 08 2017 4Comments
En Yakın Su Tesisatçısı

Ataköy Su Tesisatçısı

Ataköy Su Tesisatçısı

Ataköy Su Tesisatçısı
Ataköy Su Tesisatçısı

Ataköy su tesisatçısı; Ataköy Klozet Su Kaçırıyor Ne Yapmalıyım? Klozet Su Kaçırıyor; Damlayan Musluk; Klozet Rezervuar iç Takımı; kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Ataköy Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yıllar içinde inşa esnasında kullanılan su tesisatı malzemeleri ömrünü tamamlar ve sorun çıkarmaya başlar. Ansızın oluşan Ataköy su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir.

Hizmetlerimiz

#Ataköy Tesisat

#Ataköy Su Tesisat Tamiri

#Ataköy Klozet Tamiri

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Su Tesisatçısı Ataköy

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır. Böyle bir durumla karşılaştığınızda su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar komşularınızın da su kullanımını durdurmalısınız.

Ataköy en yakın tesisatçı olarak Tıkalı lavabo, klozet ve tuvaletlerinizi tadilat gerektirmeden son teknoloji cihazlarımız ile kullanılır hale getiriyoruz.

#Ataköy Pimaş Açma

#Ataköy Pimaş Tıkanıklığı Açma

#Ataköy Pimaş Aç

#Ataköy Kanal Açma

#Ataköy Tıkanıklık Açma

#Ataköy Tıkalı Boru Açma

Ataköy Su Tesisat Ustası

Klozet sifon mekanizmasının arızalanması sonucu; tahliye bölümünden fazla su klozetinizin içine akmaya başlar. Şamandıranın kesmediği tesisattan gelen su, faturanızın yükselmesine ve israfa yol açar. En kısa zamanda mekanizmanın değişmesi gerekir.

Taharet muslukları, su saat vanaları ve klozet sifonları yaşam alanlarımızda sıklıkla sorun çıkartır.

Ataköy Su Tesisatçısı Fiyatları

Tuvalet, Lavabo tıkanıklığı ve her türlü tesisat işleri için bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

4 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  Hızlı servis teşekkürler

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   geçmiş olsun

   Cevapla
 2. Avatar of kuzeytesisat

  Su saati vanası değişimi için gekdiler tavsiye edrrim

  Cevapla
 3. Avatar of kuzeytesisat

  Hızlı ve titiz çalışmanızla mutfağımı kurtardığınız için çok teşekkür ederim. Tavsiye ederim.

  Cevapla

Write a Reply or Comment