Mayıs 12 2017 2Comments
Bağcılar Göztepe SU TESİSATÇISI

Altunizade Su Tesisatçısı

Altunizade Su Tesisatçısı

Altunizade Su Tesisatçısı
Altunizade Su Tesisatçısı

Altunizade su tesisatçısı, Klozet Su Kaçırıyor Ne Yapmalıyım? Mutfak Lavabosu Tıkandı; Damlayan Musluk; Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Klozet Tıkandı Nasıl Açarım?  Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Altunizade Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yıllar içinde inşa esnasında kullanılan su tesisat malzemeleri ömrünü tamamlar ve sorun çıkarmaya başlar.  Yaşam alanlarımızda Altunizade su tesisatı; temiz su tesisatı ve kirli su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı suda ki kireçtir ve su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

Altunizade Su Tesisatçısı

Kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için gezi araçlarımız ve profesyonel ekibimizle 7/24 hizmet vermekteyiz.

 • Altunizade Sıhhi Tesisat
 • Altunizade Tesisat Ustası
 • Altunizade Su Tamircisi
 • Altunizade Su Tesisat Tamiri
 • Altunizade Klozet Tamiri
 • Altunizade Klozet Su Kaçırıyor

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Altunizade Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür.

Uzun süre temizliği yapılmayan mutfak lavabolarının tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

“Altunizade Lavabo Açma, Altunizade Tıkalı Lavabo Açma, Altunizade Lavabo Tıkanıklık Açma, Altunizade Lavabo Tıkanıklığı, Altunizade Lavabo Aç, Altunizade Lavabo Açıcı, Altunizade Lavabo Tıkanması, Altunizade Tıkalı Lavabo, Altunizade Lavabo Açmak, Altunizade Lavabo Su Gideri”

Altunizade Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Ansızın oluşan klozet, tuvalet tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı tuvaletlerinizi tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

“Altunizade Tuvalet Açma, Altunizade Tıkalı Tuvalet Açma, Altunizade Tuvalet Tıkanması, Altunizade Tuvalet Açıcı, Altunizade Tuvalet Tıkandı, Altunizade Tıkalı Klozet Açma, Altunizade Klozet Tıkandı, Altunizade Klozet Açıcı, Altunizade Klozet Tıkanıklığı Açmak, Altunizade Klozet Tıkanması, Altunizade Klozet Tıkanıklık Açma”

Altunizade Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar yan ve üst komşularınızında su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Altunizade su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, klozet, lavabolarınızı; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapmadan açıyoruz.

Altunizade Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet, Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

“Altunizade Gider Açma, Altunizade Mutfak Gideri Açma, Altunizade Tıkalı Gider Açma, Altunizade Mutfak Lavabo Gideri, Altunizade Mutfak Tıkanıklığı Açma, Altunizade Pimaş Açma, Altunizade Pimaş Tıkanıklığı Açma, Altunizade Pimaş Aç, Altunizade Kanal Açma, Altunizade Tıkanıklık Açma, Altunizade Tıkalı Boru Açma”

Altunizade Su Kaçağı

Su kaçağı yaşam alanlarınızda (ev, işyeri) sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Su Tesisatında Kaçak Nasıl Bulunur?

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır.

 • Altunizade Su Kaçağı Bulma
 • Altunizade Su Kaçağı Tespiti
 • Altunizade Su Kaçağı Tamiri
 • Altunizade Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

2 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  Çok zor durumdaydık internetten bulduk ve aradık geldi beyfendi sorunu çözdü hiç çözülmeyecek sanmıştık kişiliği ve karakteri de bi o kadar güzeldi çok teşekkür ederiz 🙂

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   geçmiş olsun teşekkürler

   Cevapla

Write a Reply or Comment