Mayıs 12 2017 2Comments
Bağcılar Göztepe SU TESİSATÇISI

Altunizade Su Tesisatçısı

Altunizade Su Tesisatçısı

Altunizade Su Tesisatçısı
Altunizade Su Tesisatçısı

Altunizade su tesisatçısı,  kuzey tesisat olarak kurulduğumuz tarihten bugüne siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız, zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

Altunizade Tesisatçı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek geçici bir sorun mu yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız. Yapılar inşa edilmeden önce yapı içerisinde bulunan mutfak, banyo ve tuvalet tesisatları projesi çizilir. Yapı içerisinde temiz su tesisatı ve atık (kirli) su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Su tesisat malzemelerinin en büyük düşmanı sudaki kireçtir. Altunizade su tesisatı; su tesisat işleri çoğu zaman uzmanlık gerektirir.

HİZMETLERİMİZ

Altunizade Sıhhi Tesisat; Altunizade Sıhhi Tesisatçı

Altunizade Tesisat Ustası; 

Altunizade Su Tamircisi; Altunizade Su Tesisat Tamiri

Altunizade Klozet Tamiri; Altunizade Klozet Su Kaçırıyor

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Ayrıntılar İçin tıklayın

Altunizade Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Kirli bulaşıklarda ki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar gider borusu çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür. Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsa da tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir.

Uzun süre temizliği yapılmayan lavaboların tıkanması daha kolaydır. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürün yeterince güçlüyse, lavabonuzun gider kısmında biriken kalıntılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Lavabo açıcılar için piyasada farklı markalara ait pek çok ürün bulunmakta, seçtiğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini üzerinde yazılı kullanma talimatından öğrenebilirsiniz. Lavabo açıcı kullanırken, ürüne kesinlikle temas etmemeli, üstünüze sıçratmamaya ve solunum yolunuzdan uzak tutmaya dikkat etmelisiniz.

Ansızın oluşan lavabo tıkanıklığı  başa gelebilecek en büyük tesisat sorunlarındandır. Tıkalı lavabolarınızı tadilat gerektirmeden kullanılır hale getiriyoruz.

“Altunizade Lavabo Açma, Altunizade Tıkalı Lavabo Açma, Altunizade Lavabo Tıkanıklık Açma, Altunizade Lavabo Tıkanıklığı, Altunizade Lavabo Aç, Altunizade Lavabo Açıcı, Altunizade Lavabo Tıkanması, Altunizade Tıkalı Lavabo, Altunizade Lavabo Açmak, Altunizade Lavabo Su Gideri”

Altunizade Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

Islak mendil, tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet klozet giderine atılması tıkanmanın başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak, zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı gider borularında oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

Altunizade Tuvalet Açma, Altunizade Tıkalı Tuvalet Açma, Altunizade Tuvalet Tıkanması, Altunizade Tuvalet Açıcı, Altunizade Tuvalet Tıkandı

Altunizade Tıkalı Klozet Açma, Altunizade Klozet Tıkandı, Altunizade Klozet Açıcı, Altunizade Klozet Tıkanıklığı Açmak, Altunizade Klozet Tıkanması, Altunizade Klozet Tıkanıklık Açma

Altunizade Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Su kullanımını durdurun, taşma devam ediyor ise tıkanıklık ana giderde olabileceğinden profesyonel yardım gelene kadar üst komşularınızında su kullanımını durdurmalısınız.

En Yakın Altunizade su tesisatçısı, Geçmiş yıllarda tadilat ve yüksek masraf gerektiren tıkalı tuvaletler, lavabolar; son teknoloji robot cihazlarımız ile kırma dökme yapılmadan açılır.

Altunizade Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Fiyatları

Tuvalet Lavabo tıkanıklığı fiyatları konusunda bizleri 0535 826 02 09 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

SERVİSLERİMİZ

Altunizade Gider Açma, Altunizade Mutfak Gideri Açma, Altunizade Tıkalı Gider Açma, Altunizade Mutfak Lavabo Gideri, Altunizade Mutfak Tıkanıklığı Açma

Altunizade Pimaş Açma, Altunizade Pimaş Tıkanıklığı Açma, Altunizade Pimaş Aç

Altunizade Kanal Açma

Altunizade Tıkanıklık Açma, Altunizade Tıkalı Boru Açma

Altunizade Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Altunizade Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Üsküdar Altunizade Lavabo Tıkanıklığı Açma
Üsküdar Altunizade Lavabo Tıkanıklığı Açma
Altunizade Su Kaçağı

Üsküdar Altunizade su tesisatçısı, Su kaçağı yaşam alanlarınızda (ev, işyeri) sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Su tesisat kaçağı sizlere dert olmakla beraber yan ve alt komşularınız ile aranızın bozulmasına da sebebiyet vermektedir. Geçmiş dönemlerde su kaçağı tespit ve tamiri ustanın tecrübesine ve şansına bağlı iken gelişen teknoloji ile artık noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı daha zahmetsiz düşük maliyetle yapılmaktadır.

Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay, noktasal olarak su kaçağı tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımı gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Kuzey tesisat uzman kadrosu ile siz değerli müşterimize 7/24 kaliteli hizmet sunmaktadır.

Üsküdar Altunizade Su Kaçağı Tespiti
Üsküdar Altunizade Su Kaçağı Tespiti
 • Üsküdar Altunizade Su Kaçağı Bulma
 • Üsküdar Altunizade Su Kaçağı Tespiti
 • Üsküdar Altunizade Su Kaçağı Var
 • Üsküdar Altunizade Su Kaçağı Tamiri
 • Üsküdar Altunizade Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Üsküdar Altunizade Cihazla Su Kaçağı Tespiti
 • Üsküdar Altunizade Kırmadan Su Kaçağı Bulma
 • Üsküdar Altunizade Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Üsküdar Altunizade Kirmadan Su Kaçak Tespit
 • Üsküdar Altunizade Kırmadan Su Kaçağı

Eski yapılarda (demir su borusu) oluşan su kaçakları için müşterilerimize sıva üstü tesisat çektirmelerini öneriyoruz. Sıva altı eski demir su boruları ömrünü doldurduğundan kaçak olan bölüm onarılsa dahi yüksek ihtimalle kısa sürede farklı bir bölümünden kaçak yapacaktır. Birkaç kez su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözüm sağlamış olursunuz.

2 comments

 1. Avatar of kuzeytesisat

  Çok zor durumdaydık internetten bulduk ve aradık geldi beyfendi sorunu çözdü hiç çözülmeyecek sanmıştık kişiliği ve karakteri de bi o kadar güzeldi çok teşekkür ederiz 🙂

  Cevapla
  1. Avatar of kuzeytesisat

   geçmiş olsun teşekkürler

   Cevapla

Write a Reply or Comment